Nowy

Produkt: EX18000631

|

Model: ENTRIX 200D-SET-4

Zestaw spawalniczy - spawarka do aluminium TIG AC/DC - 200 A - Puls - cyfrowa - maska spawalnicza Colour Glass Y-100 - kątownik spawalniczy - 30/45/60/75/90/105/135° - 50 kg

3999,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – idealna do stali, stali nierdzewnej, miedzi, a także do aluminium dzięki TIG AC i funkcji pulsacji
  • Nowoczesność – inwertor IGBT z funkcją 2T/4T i zapłonem wysokiej częstotliwości
  • Przejrzystość – cyfrowy panel sterowniczy z dużym wyświetlaczem LCD zapewniający precyzyjne wyniki spawania
  • Wytrzymałość – mieszanka materiałów przyłbicy spawalniczej TECAMID 66 jest nie tylko trudnopalna, ale także stabilna wymiarowo, odporna na ścieranie, mało zużywająca się, niewrażliwa na wpływy termiczne i chemiczne
  • Różnorodność – utrzymuje obiekty pod kątami 30/45/60/75/90/105°

OPIS PRODUKTU

Zestaw spawalniczy ze spawarką do aluminium, maską spawalniczą i kątownikiem spawalniczym

Spawasz aluminium, stal, stal nierdzewną czy miedź? Zawsze możesz użyć uniwersalnej spawarki do aluminium na prąd zmienny (AC) lub prąd stały (DC) o grubości spawania 0,5-5 mm. Spełnisz w ten sposób wymagania obrabianego przedmiotu. Wybór wszystkich parametrów spawania oraz prądu spawania do 200 A jest bardzo łatwy na przejrzystym panelu sterowniczym z wyswietlaczem LCD. Za pomocą zaledwie kilku przycisków i pokrętła bez wysiłku skontrolujesz wszystkie wartości. W ten sposób osiągniesz precyzyjne wyniki spawania, które zrobią wrażenie! W trosce o Twoje bezpieczeństwo w zestawie znajdziesz niemal niezniszczalną i trwałą maskę spawalniczą Colour Glass Y-100. Ponadto magnes spawalniczy z przełącznikiem umożliwia precyzyjne spawanie elementów pod różnymi kątami.

Wybierz spawarkę TIG AC/DC z funkcją pulsu!

Nowoczesny inwertor IGBT pozwala szybko przełączać się między metodami spawania TIG DC, TIG AC i MMA. Dzięki prądowi do 200 A możesz z łatwością spawać większość metali – bez względu na warunki. Użyj funkcji pulsacji, aby uzyskać optymalne wyniki spawania. Wybierz liczne parametry funkcji pulsacji, takie jak prąd początkowy, podstawowy lub końcowy. Ustaw je optymalnie do obrabianego elementu za pomocą panelu sterowniczego. Dzięki ergonomicznie ukształtowanemu uchwytowi spawalniczemu możesz pracować w różnych pozycjach, zarówno w pionie, poziomie, jak i nad głową. Spawarka do aluminium sprawia, że masz szansę uzyskać wysokiej jakości spoiny z mniejszą liczbą iskier lub odprysków.

Nowoczesny inwertor IGBT pozwala łatwo zmienić wszystkie parametry. Niezależnie od tego, czy jest to przełączenie z AC na DC, czy wybór pracy 2- lub 4-taktem. Chcesz spawać na zewnątrz, nawet przy silnym wietrze? Użyj metody MMA. Przy stałym natężeniu prądu do 200 A możesz osiągnąć bardzo dobre wyniki spawania różnych metali o grubości od 1 do 6 mm, takich jak stal, żelazo, żeliwo, nikiel czy miedź. Najlepsze rezultaty możesz osiągnąć dzięki funkcjom Hot Start i Arc Force.

Zespół nie do pokonania: przyłbica spawalnicza Color Glass Y-100 i kątownik spawalniczy o sile trzymania 50 kg

Podczas spawania skorzystaj z doskonałych właściwości optycznych, bardzo dużej szybkości reakcji i niewielkiej wagi maski spawalniczej COLOUR GLASS Y-100! Automatyczna przyłbica spawalnicza oferuje regulowany zakres ochrony przed światłem DIN 4 / 5 - 9 / 9 - 13. Za pomocą autotestu optymalnie dopasujesz ochronę przed światłem do swoich potrzeb. Dzięki polu widzenia wynoszącemu 100 x 80 mm zawsze masz w zasięgu wzroku wszystkie ważne szczegóły. Niezwykle lekka maska spawalnicza z tworzywa sztucznego waży zaledwie 0,6 kg, dzięki czemu możesz ją nosić bez wysiłku nawet przez długi czas. Zastosowana mieszanka materiałowa TECAMID 66, wykonana z poliamidu 66 i PC, charakteryzuje się doskonałymi cechami. Jest sztywna, twarda oraz bardzo odporna na ścieranie i działanie wysokich temperatur.

Kątownik spawalniczy marki Stamos Welding Group został zaprojektowany do stosowania z elementami metalowymi. Zapewnia silne połączenie między detalami. Konstrukcja magnesu spawalniczego w kształcie strzałki umożliwia jego użycie w różnych pozycjach. Dzięki temu jest wielofunkcyjny. Magnes spawalniczy można ustawiać pod kątami 30/45/60/75/90/105°. Za sprawą dużej nośności do 50 kg uchwyt magnetyczny idealnie nadaje się do łączenia ciężkich metalowych elementów. Blachy, rury i inne detale wykonane z metalu będą w ten sposób wygodnie ze sobą spojone. W ten sposób zawsze masz obie ręce wolne, dzięki czemu możesz pracować ostrożnie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie