Liczba opinii: (7)

Spawarka do aluminium TIG AC/DC - 200 A - cykl pracy 80% - LCD - cyfrowa - Puls

3599,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10021428

|

Model : ENTRIX 200D

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
3599,00 zł
3+
5%
3419,05 zł
5+
10%
3239,10 zł
10+
15%
3059,15 zł
Kluczowe informacje
  • Przejrzystość – cyfrowy panel sterowniczy z dużym wyświetlaczem LCD i wstępnie zainstalowanymi językami angielskim, niemieckim, francuskim i szwedzkim, zapewniający precyzyjne wyniki spawania
  • Elastyczność – idealna do stali, stali nierdzewnej, miedzi, a także do aluminium dzięki TIG AC i funkcji pulsacji
  • Nowoczesność – inwertor IGBT z funkcją 2T/4T i zapłonem wysokiej częstotliwości
  • Efektywność – stabilny łuk i optymalne parametry spawania dzięki funkcji pulsacji
  • Praktyczność – spawanie MMA z użyciem Hot Start i Arc Force
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Spawarka do aluminium z wyświetlaczem LCD zapewnia optymalne wyniki

Spawasz aluminium, stal, stal nierdzewną czy miedź? Zawsze możesz użyć uniwersalnej spawarki do aluminium na prąd zmienny (AC) lub prąd stały (DC) o grubości spawania 0,5-5 mm. Spełnisz w ten sposób wymagania obrabianego przedmiotu. Wybór wszystkich parametrów spawania oraz prądu spawania do 200 A jest bardzo łatwy na przejrzystym panelu sterowniczym. Śmiało używaj pokrętła i przycisków oraz sprawdzaj wszystkie wartości na wyświetlaczu LCD z wstępnie zainstalowanymi językami angielskim, niemieckim, francuskim i szwedzkim. W ten sposób osiągniesz precyzyjne wyniki spawania, które zrobią wrażenie!

Więcej możliwości spawania za pomocą spawarki TIG AC DC z funkcją pulsacji!

Nowoczesny inwertor IGBT pozwala szybko przełączać się między metodami spawania TIG DC, TIG AC i MMA. Dzięki prądowi do 200 A możesz z łatwością spawać większość metali – bez względu na warunki. Użyj funkcji pulsacji, aby uzyskać optymalne wyniki spawania. Stabilizuj łuk nawet w trudnych warunkach, regulując częstotliwość impulsów do 200 Hz. Wybierz liczne parametry funkcji pulsacji, takie jak prąd początkowy, podstawowy lub końcowy. Ustaw je optymalnie do obrabianego elementu za pomocą panelu sterowniczego.

Dzięki ergonomicznie ukształtowanemu uchwytowi spawalniczemu możesz pracować w różnych pozycjach, zarówno w pionie, poziomie, jak i nad głową. Spawarka do aluminium sprawia, że masz szansę uzyskać wysokiej jakości spoiny z mniejszą liczbą iskier lub odprysków. Nowoczesny inwertor IGBT pozwala łatwo zmienić wszystkie parametry. Niezależnie od tego, czy jest to przełączenie z AC na DC, czy wybór pracy 2- lub 4-taktem. Niezawodnie zapalasz łuk dzięki wysokiej częstotliwości.

Spawaj stabilnie elektrodą bez gazu

Chcesz spawać na zewnątrz, nawet przy silnym wietrze? Użyj metody MMA. Przy stałym natężeniu prądu możesz osiągnąć bardzo dobre wyniki spawania różnych metali, takich jak stal, żelazo, żeliwo, nikiel czy miedź.

Najlepsze rezultaty możesz osiągnąć dzięki funkcjom Hot Start i Arc Force. Funkcja Hot Start zapewnia krótkotrwałe zwiększenie prądu spawania po rozpoczęciu procesu spawania, dzięki czemu możesz pracować niezawodnie i czysto już od pierwszej chwili. Dzięki funkcji Arc Force regulujesz łuk, aby dostosować go do spawanego materiału i pożądanej gęstości spoiny. Do spawania użyj dołączonego uchwytu elektrody do elektrod o średnicy 1.6-4 mm.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.9

Na podstawie 7 opinii

Sortuj według :

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Belgium

Bardzo dobre stanowisko spawalnicze

To stanowisko spawalnicze sprawdza się znakomicie. Kupiłem go głównie do spawania aluminium i radzi sobie z tym bardzo dobrze. To był dobry zakup.

Wyświetl oryginalną opinię

10 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Spain

Dobra spawarka, z łatwym w obsłudze ekranem i wskaźnikami. Zarówno spawanie metodą TIG, jak i elektrodą dało dobre rezultaty.

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

NAJLEPSZA PERUKA!

Spawarka TIG z wyświetlaczem LCD i językiem niemieckim bardzo mnie przekonała. Jest łatwy w użyciu i nie musiałem spędzać dużo czasu na majstrowaniu przy nim. Ale to, co mnie naprawdę zaskoczyło, to wykonanie. Mam na myśli, wow! Dane techniczne są naprawdę prawdziwe, nie spodziewałem się tego. Spawarka TIG jest łatwa w obsłudze, a wydajność jest znakomita. Do tego szybka wysyłka i bezpieczne opakowanie – naprawdę świetnie!

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Poland

Pozytywna

Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. Głównym czynnikiem skłaniającym do zakupu było wiele opini dotyczących zautomatyzowanego procesu spawania w tym urządzeniu. I mogę w 100% potwierdzić ,że podłączam się pod te opinie, proces spawania na automacie lub półautomacie jest wydajny, szybki i przede wszystkim znacznie prostszy. Ale to tylko dodatek który sprawia, że urządzenie jest bardziej aktrakcyjne. Największą zaletą jest bardzo duża wydajność i szczerze mówiąc mogę ją spokojnie porównać to topowych produktów ESAB. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia jeśli chodzi o to jak dobrze pracuje się z tym urządzeniem. Uchwyt spawalniczy jest ok - za tą cenę urządzenia można zaakceptować. Podsumowując produkt jest o 70% tańszą alternatywą dla TOPOWYCH marek. I naprawdę nie odbiega jakością i wydajnością.

12 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

TIG LCD

Bardzo dobre urządzenie o doskonałych właściwościach spawalniczych.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Sweden

Spawanie TIG LCD

Dużo spawałem przy użyciu urządzenia ESAB CADDY TIG 2200I AC/DC i nie zauważyłem żadnej różnicy. Jeszcze nie bardzo zespawany, ale wydaje się być naprawdę dobry/niedrogi. Polecany także profesjonalistom.

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty