Produkt: EX10030919

|

Model: SBS-CO2-100

Miernik CO2 - w tym temperatura, wilgotność, data i godzina

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – mierzy zawartość dwutlenku węgla, temperaturę i wilgotność
  • Widoczność – duży wyświetlacz LCD ze wszystkimi trzema zakresami pomiarowymi widocznymi od razu
  • Precyzja – wyniki pomiarów CO2 i wilgotności z dokładnością ±3%, a także w temperaturze ±1°C (1,8°F)
  • Bezpieczeństwo – określenie minimalnych i maksymalnych wartości zawartości CO2
  • Solidność – wytrzymałe urządzenie pomiarowe wykonane z plastiku

OPIS PRODUKTU

Miernik CO2 dla bezpiecznego klimatu w Twoim pomieszczeniu

Ludzie oddychają, maszyny emitują parę, jedno i drugie wytwarza dwutlenek węgla. To, co początkowo brzmi całkowicie naturalnie, w nadmiarze prowadzi często do uszczerbku na zdrowiu. Miernik CO2 ze Steinberg Systems, eksperta w dziedzinie technologii pomiarowych, powie Ci, jak wysokie jest zanieczyszczenie CO2. Poznasz również wartości temperatury i wilgotności oraz datę i aktualną godzinę.

Precyzyjne wyniki pomiarów dzięki miernikowi dwutlenku węgla – również dla temperatury i wilgotności

Miernik dwutlenku węgla wyposażono w wyświetlacz LCD, na którym zobaczysz zawartość w zakresie 0-9999 ppm. Dodatkowo ustawisz minimalne i maksymalne wartości mierzonego CO2. Jeśli zakres zostanie przekroczony lub nie zostanie osiągnięty, włączy się alarm. W ten sposób sprzęt wyraźnie poinformuje Cię o krytycznym zanieczyszczeniu dwutlenkiem węgla w miejscu pracy lub na obszarze sprzedaży. Wtedy możesz odpowiednio na nie zareagować.

Ponadto urządzenie precyzyjnie mierzy temperaturę i wilgotność. Czujnik wbudowany w urządzenie mierzy temperaturę w zakresie -10 - 60°C lub 14 - 140°F z dokładnością ±1°C/1,8°F.

Wilgotność wyświetla się w zakresie od 0,1 do 100,0% wilgotności względnej w warunkach otoczenia 25°C i 30-99% RH z dokładnością ± 3%. Zapis poniżej 30% RH wyświetla się z dokładnością ± 4%.

Czujnik CO2 ma zwartą obudowę z plastiku. Oznacza to, że wytrzymuje duże wahania temperatury lub wilgotności. Urządzenie zasilane jest za pomocą zasilacza, co gwarantuje niezawodność. W razie potrzeby do wskaźnika CO2 użyjesz również baterii.

DANE TECHNICZNE