Produkt: EX10030973

|

Model: SBS-TG-3000

Miernik grubości lakieru - 0-2000 μm - ±3% + 1 μm - analiza danych

529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – bardzo dokładne pomiary w dużym zakresie 0-2000 μm
  • Praktyczność – z regulacją głośności i jasności wyświetlacza LCD, automatycznie obracającym się ekranem i kilkoma trybami pomiaru
  • Wszechstronność – sprawdza powłoki niemetaliczne na różnych powierzchniach
  • Kompaktowość – mała i lekka konstrukcja idealnie nadaje się do transportu
  • Bezpieczeństwo – dzięki odpornej na zarysowania sondzie i przyjaznym dla materiałów testom wiroprądowym

OPIS PRODUKTU

Przyjazny dla użytkownika miernik grubości lakieru o zakresie 0-2000 μm

Mierz warstwy lakieru samochodowego w kilka sekund – z miernikiem grubości lakieru marki Steinberg Systems zrobisz to bez problemu! Bardzo czułe urządzenie automatycznie określa, jak gruba jest warstwa np. farby lub plastiku na metalach ferromagnetycznych. Liczne funkcje i dokładne wyniki pomiarów sprawiają, że miernik lakieru jest niezbędny w każdym warsztacie samochodowym.

Czujnik lakieru z wieloma funkcjami

Nie ma nic bardziej wszechstronnego niż to: oprócz regulowanej jasności wyświetlacza i głośności alarmu, przyrząd do pomiaru lakieru oferuje wiele funkcji. Urządzenie posiada automatycznie obracający się ekran, funkcje wyłączania po dłuższej bezczynności czy oprogramowanie do analizy z różnymi wskazaniami wartości pomiarowych. Zastosowano też różne tryby pracy i wskaźnik ostrzegawczy baterii. Zmierzone wartości wygodnie prześlesz do komputera przez Bluetooth. Dzięki specjalnej aplikacji na bieżąco sprawdzisz uzyskane dane.

Tester lakieru posiada zintegrowaną, bardzo czułą sondę. Mierzy ona z dokładnością ±3% + 1 μm. Przed pomiarem szybko i łatwo wyregulujesz czujnik lakieru za pomocą kalibracji wielopunktowej lub punktu zerowego. Lepszy efekt uzyskasz, używając niepowlekanej próbki podłoża, którą chcesz zmierzyć. Ewentualnie sprawdzi się też gładka płyta zerowa.

Za pomocą miernika grubości lakieru sprawdzisz niemagnetyczne warstwy na różnych powierzchniach, takich jak stal nierdzewna, żelazo, aluminium czy miedź. W tym celu urządzenie wykorzystuje testy prądów wirowych. Pozwalają one mierzyć w dużym zakresie 0-2000 μm, a jednocześnie nie uszkadzają lakieru. Wyniki łatwo odczytasz na przejrzystym wyświetlaczu LCD.

DANE TECHNICZNE