Produkt: EX10030591

|

Model: SBS-CT-2000

Miernik grubości lakieru - 2000 μm - USB

1129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wyjątkowa precyzja pomiaru – wynosi ±2% + 1 μm
  • Funkcjonalność – pojemna pamięć, do 2000 danych
  • Kompaktowość – poręczne, lekkie i małe urządzenie
  • Kompletność – pełen zestaw w praktycznej walizce
  • Uniwersalność – 2 tryby pomiaru: do ferromagnetyków (indukcja magnetyczna) i innych materiałów (prąd wirowy)

OPIS PRODUKTU

Miernik grubości lakieru - 2000 μm - USB

Miernik grubości lakieru od Steinberg Systems to narzędzie niezbędne w handlu samochodami oraz w przemyśle metalowym i chemicznym. Model SBS-CT-2000 świetnie sprawdzi się podczas określania grubości lakieru samochodowego. Tester szybko i bardzo dokładnie zmierzy powłokę farby lakierniczej materiałów ferromagnetycznych oraz niemagnesujących się.

Miernik lakieru Steinberg Systems – opis

Wyjątkowa precyzja pomiarów wynosi ±2% + 1 μm, co zapewnia niezawodną pracę. Wynik widoczny na czytelnym podświetlanym wyświetlaczu LCD można zapisać w pamięci, która mieści 2000 rezultatów. Sprzęt alarmuje o przekroczeniu limitu przechowywanych danych. Zakres pomiaru wynosi 0-2000 μm i pozwala stwierdzić, czy warstwa lakieru jest oryginalna, czy zastosowano np. drugą warstwę.

Miernik lakieru działa w 2 trybach: z ferromagnetykami za pomocą indukcji magnetycznej, a z innymi materiałami za pomocą prądu wirowego. Dla precyzyjnej sondy minimalna powierzchnia pomiarowa wynosi zaledwie Ø20 mm. Minimalny promień zakrzywienia dla powierzchni wypukłych ma 5 mm, dla wklęsłych 25 mm. Pomiaru dokonasz nawet na zakrzywionej lub kątowej powierzchni przy wysokiej wiarygodności uzyskanych danych.

Wygodne użytkowanie modelu SBS-CT-2000 to zasługa jego kompaktowych rozmiarów. Czujnik lakieru jest bardzo mały i lekki! Cały zestaw znajduje się w walizce. Jeśli chcesz podłączyć sprzęt do komputera, wystarczy użyć kabla USB.

Prosty w obsłudze miernik grubości lakieru marki Steinberg Systems jest zasilany bateriami 2 x AAA, co dodatkowo zwiększa jego mobilność. Podwójny rubinowy czujnik sprawdza się w wąskich przestrzeniach. Urządzenie wydajnie działa i pokazuje wiarygodne wyniki w bardzo szerokim zakresie temperatury 0 ~ 50°C oraz wilgotności między 20 a 90%.

DANE TECHNICZNE