(1) Ocena

Produkt: EX10031024

|

Model: SBS-PH-150

Miernik pH z temperaturą - LCD - 0-14 pH / temperatura 0-50°C

249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – mierzy nie tylko wartość pH, ale także temperaturę płynów
  • Przejrzysty układ – dwuwierszowy wyświetlacz LCD pokazuje jednocześnie temperaturę i wartość pH
  • Kompleksowość – szeroki zakres pomiarowy 0-14 dla wartości pH i 0-50°C dla temperatury
  • Precyzja – pomiary z dokładnością ±0,1 pH; ±1°C (±2°F)
  • Bezpieczeństwo – ochrona przed wodą zgodnie z klasą ochrony IP65

OPIS PRODUKTU

Miernik pH z precyzyjnymi wynikami odczynu i temperatury

Chcesz precyzyjnie określić wartość pH i temperaturę? Za pomocą poręcznego miernika pH Steinberg Systems łatwo i dokładnie sprawdzisz wartość pH różnych płynów. Jednocześnie na urządzeniu wyświetla się temperatura. Jest łatwe w obsłudze i niezawodnie rejestruje wszystkie zmierzone wartości. Używaj testera pH w domu, w szkole, na basenie, a także w sektorze akwarystycznym i farmaceutycznym.

Wszystkie wartości widoczne na pierwszy rzut oka na mierniku pH wody Steinberg Systems

Kwas czy zasada? Dzięki zakresowi pomiarowemu od 0 do 14 pH natychmiast zobaczysz wartość pH badanej cieczy. Jednocześnie na dwuwierszowym wyświetlaczu LCD odczytasz temperaturę od 0 do 50°C. Jeśli nie korzystasz z urządzenia, wyłącza się ono automatycznie po 4 minutach, a Ty oszczędzasz energię. Chcesz dokładnych wyników? Tester pH oferuje dokładność ±0,1 dla pH i ±1°C (±2°F) dla temperatury, z rozdzielczością 0,01 dla pH i 0,1 dla temperatury. Parametry zobaczysz na czytelnym wyświetlaczu LCD. Dodatkowo pH miernik posiada dwupunktową kalibrację, dzięki której uzyskasz precyzyjne wyniki.

Używaj testera pH wody w wielu innych obszarach, w których ważne są pH i temperatura. Miernik pH w obudowie z tworzywa sztucznego jest pyłoszczelny zgodnie z klasą ochrony IP65 i chroniony przed strumieniami wody. Do zasilania stosuj cztery baterie 1,5 V (LR44 lub AG-13).

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


1.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

Die Bedienungsanleitung gibt es nur in Englisch oder polnisch, aber nicht in Deutsch. Wie komme ich jetzt zu einer deutschen Bedienungsanleitung? Außerdem war das Päckchen nicht richtig verschlossen. Ein Wunder dass das Gerät angekommen ist. Ich kann das Gerät im Moment nicht einsetzen.