Produkt: EX10031020

|

Model: SBS-PH-110

Miernik redox - 0-1999 mV

229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – do pomiaru potencjału oksydacyjno-redukcyjnego (ORP) i temperatury
  • Kompleksowość – optymalny zakres pomiarowy ORP 0-1999 mV i temperatury -50-70 °C
  • Czytelność – dwuwierszowy wyświetlacz pokazuje jednocześnie wartości redox i temperatury
  • Bezpieczeństwo – ochrona przed wodą i kurzem dzięki klasie IP66
  • Praktyczność – prosta kalibracja z automatycznym rozpoznawaniem buforu

OPIS PRODUKTU

Określ potencjał utleniania/redukcji za pomocą miernika redox

Jeśli chcesz zadziałać na wodę w basenie lub akwarium poprzez procesy utleniania lub redukcji, najpierw zmierz wartość ORP miernikiem redox od Steinberg Systems! Określa on napięcie redox, za pomocą którego możesz np. ustalić zdolność dezynfekcji wody w basenie i podjąć odpowiednie kroki. Napięcie redox dostarcza również ważne informacji o tym, jak postępować dalej w przypadku czyszczenia poprzez utlenianie lub redukcję w akwariach, a nawet w przemysłowych systemach ściekowych.

Poręczny miernik ORP z pomiarem temperatury

Miernik ORP obsługujesz za pomocą zaledwie kilku przycisków. Korzystasz z dwuwierszowego wyświetlacza, na którym szybko i niezawodnie pokazywane są wartości napięcia redox i temperatury. Wartość ORP jest wizualizowana w zakresie pomiarowym 0-1999 mV. Jednocześnie odczytasz odpowiednią temperaturę badanej cieczy w zakresie od -50 do 70°C. Alternatywnie wybierz °F jako jednostkę temperatury. Oznacza to, że zawsze masz przegląd wszystkich ważnych parametrów. Dzięki dokładności napięcia redox ±5 mV i temperatury ±1°C uzyskujesz dostęp do bardzo precyzyjnych wartości pomiarowych do dalszego postępowania.

Miernik redox wyposażono w wytrzymałą obudowę z tworzywa sztucznego, która jest zabezpieczona przed kurzem i silnymi strumieniami wody o stopniu ochrony IP66. Tester ORP wykorzystuje cztery baterie 1,5 V. Wymienisz je w kilku prostych krokach. Do kalibracji miernik redox wyposażony jest w funkcję automatycznego rozpoznawania bufora.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie