W obniżonej cenie

Produkt: EX10030420

|

Model: SBS-SF-5000

Miernik sygnału satelitarnego - DVB-S2 - DiSEqC 1.0-1.3 - pilot

669,00 zł 739,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 739,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Łatwa obsługa – bezprzewodowa kontrola przy pomocy pilota
  • Wygoda – fabrycznie wgrane pozycje kilkunastu satelitów i opcja podglądu kanałów na ekranie w jakości HD
  • Funkcjonalność – wspiera standardy DVB-S2
  • Kompatybilność – zgodność z protokołami DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 oraz USALS
  • Precyzja – analiza widma zapewnia miarodajne wyniki pomiarów

OPIS PRODUKTU

Miernik sygnału satelitarnego Steinberg Systems

Właściwe ustawiona antena satelitarna pozwala cieszyć się z czystego odbioru w trakcie oglądania telewizji. Jeżeli chcesz uniknąć zakłóceń podczas swojego ulubionego programu, zaopatrz się w specjalistyczny miernik sygnału satelitarnego SBS-SF-5000. Jest to precyzyjne urządzenie niemieckiej marki Steinberg Systems dedykowane wszystkim monterom anten telewizyjnych.

Miernik do ustawiania anten satelitarnych SBS-SF-5000 – opis

Precyzyjny miernik dostosowano do wykrywania i mierzenia sygnałów satelitarnych w standardzie DVB-S2. Dla zapewnienia jak najlepszego odczytu, sprzęt ma możliwość przeprowadzania analizy widma.

Proste użytkowanie to zasługa fabrycznie wgranych ustawień i pozycji kilkunastu satelitów. Dzięki temu nie będziesz musiał ich szukać ręcznie. Nowe dane możesz z łatwością pobrać przy pomocy wbudowanego gniazda USB. Do udogodnień modelu SBS-SF-5000 należą również m.in. lampka LED, kompas czy głośnik. Całość zasila bateria litowo-polimerowa 8,4 V / 4400 mAh.

Efektywną pracę z miernikiem sygnału satelitarnego zapewniają praktyczne funkcje jak np. zgodność z protokołami DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 i 1.3. Ponadto produkt wyposażono w system USALS odpowiadający za automatyczne ustawienie parametrów anteny.

Dołączony do zestawu pilot służy do kontrolowania urządzenia na odległość. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza, że miernik doskonale sprawdza się jako dekoder. Dodatkowo sprzęt posiada wejście HDMI do kontrolowania jakości obrazu.

Czytelny odczyt parametrów został zapewniony przez kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala. Posłuży on również do podejrzenia odbioru kanału w jakości HD. Wszystkie wartości możesz odczytać w 1 z 10 dostępnych języków (angielski, czeski, duński, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański, szwedzki, rosyjski).

Zadbaj o idealny odbiór przez swój talerz satelitarny. Wybierz profesjonalny miernik SBS-SF-5000, z którym skutecznie pozbędziesz się wszelkich zakłóceń utrudniających oglądanie telewizji. Złóż zamówienie i przekonaj się o skuteczności produktu Steinberg Systems już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA