(1) Ocena

Produkt: EX10030417

|

Model: SBS-SF-1000

Miernik sygnału satelitarnego - DVB-S2 - DiSEqC 1.0

379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – miernik zasilany przez litowo-jonową baterię 7,4 V / 1400 mAh
  • Wygoda – fabrycznie wgrane pozycje kilkunastu satelitów
  • Funkcjonalność – wspiera standardy DVB-S i DVB-S2, sygnały 0 / 22 kHz oraz protokoły DiSEqC 1.0 i USALS
  • Precyzja – analiza widma zapewnia miarodajne wyniki pomiarów
  • Czytelność – 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz LCD

OPIS PRODUKTU

Miernik sygnału satelitarnego Steinberg Systems

Właściwe ustawiona antena satelitarna pozwala cieszyć się z czystego odbioru w trakcie oglądania telewizji. Jeżeli chcesz uniknąć zakłóceń podczas swojego ulubionego programu, zaopatrz się w specjalistyczny miernik sygnału satelitarnego SBS-SF-1000. Jest to precyzyjne urządzenie niemieckiej marki Steinberg Systems dedykowane wszystkim monterom anten telewizyjnych.

Miernik do ustawiania anten satelitarnych SBS-SF-1000 – opis

Precyzyjny miernik dostosowano do wykrywania i mierzenia sygnałów satelitarnych od -65 do -25 dBm. Obsługuje też standard DVB-S oraz DVB-S2, a także przekazy HD i SD. Do dyspozycji masz też wskaźnik błędów BER. Ich poziom zależy od lokalizacji, w której się znajdujesz. Dla zapewnienia jak najlepszego odczytu sprzęt ma możliwość przeprowadzania analizy widma.

Proste użytkowanie to zasługa fabrycznie wgranych ustawień i pozycji kilkunastu satelitów (Astra, Hotbird, Eutelsat, Turksat, Hellas Sat, Sirius, Thor, Amos i Hispasat). Dzięki temu nie będziesz musiał ich szukać ręcznie. Nowe dane możesz z łatwością pobrać przy pomocy wbudowanego gniazda USB. Do udogodnień modelu SBS-SF-1000 należą również m.in. lampka LED, kompas czy brzęczyk.

Efektywną pracę z miernikiem sygnału satelitarnego zapewniają praktyczne funkcje jak np. zgodność z protokołami DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, 2.0. Pozwalają one m.in. na przełączanie się między 4 różnymi satelitami. Ponadto produkt wyposażono w system USALS odpowiadający za automatyczne regulowanie parametrów anteny. Zastosowano też funkcję zmiany ustawień transpondera.

O zasilanie dba bardzo mocna bateria litowo-jonowa 7,4 V / 1400 mAh. Umożliwia ona swobodne manewrowanie miernikiem, bez obawy, że potkniesz się o przewód zasilający. Produkt posiada też kolorowy ekran LCD do odczytywania mocy i jakości sygnału.

Zadbaj o idealny odbiór przez swój talerz satelitarny. Wybierz profesjonalny miernik SBS-SF-1000, z którym skutecznie pozbędziesz się wszelkich zakłóceń utrudniających oglądanie telewizji. Złóż zamówienie i przekonaj się o skuteczności produktu Steinberg Systems już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023