(2) Opinie

Produkt: EX10030467

|

Model: SBS-LIS-28/36

Niwelator optyczny + statyw - powiększenie 28 x - śr. 36 mm

969,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obudowa niwelatora, statyw oraz łata niwelacyjna zostały wykonane z solidnego aluminium
  • Precyzja urządzenia wynika z niewielkiego odchylenia standardowego wynoszącego 1,5 mm
  • 28-krotne powiększenie + minimalna ogniskowa – 0,3 m
  • Wbudowany kompensator magnetyczny automatycznie poziomuje instrument
  • Libella pudełkowa z lustrem umożliwia bezproblemowe ustawienie poziomu

OPIS PRODUKTU

Niwelator optyczny ze statywem i łatą SBS-LIS-28/36

Profesjonalny niwelator optyczny SBS-LIS-28/36 jest dostarczany razem ze statywem oraz łatą niwelacyjną. Dzięki temu zestaw od Steinberg Systems idealnie nadaje się do sprawdzania i porównywania wysokości dwóch punktów na placu budowy, co pomoże w wyrównaniu terenu. O skuteczności produktu powinni przekonać się przede wszystkim geodeci, pracownicy firm budowalnych, a także prywatni użytkownicy.

Zestaw do niwelacji terenu Steinberg Systems – opis

Dobrą widoczność zapewnia obiektyw o średnicy 36 mm. Obraz można przybliżyć 28-krotnie przy pomocy praktycznego pokrętła. Minimalna ogniskowa wynosząca 0,3 m sprawia, że wypoziomujesz obszar w niedalekiej odległości od Twojej pozycji bez konieczności jej zmieniania. Odchylenie standardowe wynosi mniej niż 1,5 mm.

Za stabilność pomiaru odpowiada magnetyczny kompensator, który automatycznie utrzymuje równowagę instrumentu i tłumi drgania wytworzone np. przez koparki czy betoniarki. Ponadto pudełkowa libella z lustrem znacząco ułatwia i przyspiesza ustawienie właściwego poziomu niwelatora.

Akcesoria dołączone do zestawu dodatkowo usprawnią pracę z modelem SBS-LIS-28/36. Wysokość trójnożnego statywu można regulować w zakresie od 1050 mm do 1650 mm, dzięki czemu dostosujesz go do aktualnych potrzeb. Łata niwelacyjna ma 5-segmentową konstrukcję. Po rozłożeniu jej długość wynosi 5 m. Front listwy posiada skalę wyrażoną w cm z podziałem geodezyjnym (E). Tył z kolei prezentuje wartości w mm. Wszystkie opisane elementy oraz obudowę urządzenia wykonano z wytrzymałego aluminium.

Szukasz profesjonalnego sprzętu do sprawdzania równości terenu pod zabudowę? Wybierz niwelator z akcesoriami marki Steinberg Systems i zadbaj o właściwy poziom na placu budowy. Poznaj precyzję, jaką osiągniesz z modelem SBS-LIS-28/36. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

linea centrale del misuratore non si legge bene e crea difficolta nel lavoro

01.06.2023

Alles tip top,besten dank