Produkt: EX10031023

|

Model: SBS-PH-140

Tester jakości wody - temperatura - pH - EC - TDS - CF

689,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Rozbudowany – pięć zakresów pomiarowych (temperatura, pH, EC, TDS, CF) w jednym urządzeniu
  • Precyzja – małe odchylenie wyników pomiaru przy ±0,1 pH; ±1°C (±0,2°F); i ±2% pełnej skali dla EC, TDS i CF
  • Czytelność – wszystkie wartości są zawsze widoczne na trzech wyświetlaczach LCD
  • Skuteczność – wyposażony w szybkie i dokładne czujniki pH, przewodności i temperatury
  • Bezpieczeństwo – ochrona przed wodą i kurzem zgodnie z klasą ochrony IP66

OPIS PRODUKTU

Kompleksowy tester jakości wody z pięcioma wskaźnikami

Chcesz dowiedzieć się więcej o jakości wody w swoim basenie, systemie osmozy lub akwarium? Określ znaczące wartości za pomocą testera jakości wody od Steinberg Systems. Informuje on o temperaturze, wartości pH, przewodności i czystości wody. Mierzy np. wartość EC, TDC czy CF. Sprzęt podaje wszystkie wartości w czytelny sposób na trzech wyświetlaczach LCD.

Korzystaj z miernika EC pH o szerokim zakresie pomiarowym i wysokiej precyzji

Miernik pH i EC wyposażono w dwa czujniki, które zapewniają szybką i bezpośrednią informację o jakości wody. Zakres pomiarowy zaprojektowano w taki sposób, aby dostarczał maksimum informacji dla każdego wskaźnika. Wartość pH określisz zgodnie z powszechnymi normami 0-14. Wartość EC 0-19,99 EC, CF 0-199,9 CF i TDS 10-9990 ppm dają przegląd wartości przewodnictwa, takich jak zawartość soli lub przewodnictwo wody. Wszystkie są precyzyjnie przedstawione z dokładnością ±0,1 pH, ±1°C lub ±2% wartości końcowej dla EC, CF i TDS. Wykorzystaj te dane, aby poprawić jakość wody lub utrzymać ją na wysokim poziomie!

Panel sterowniczy z trzema wyświetlaczami LCD jest przejrzysty i możesz go obsługiwać za pomocą zaledwie kilku przycisków. Miernik jakości wody zasilany akumulatorem w razie potrzeby łatwo naładujesz za pomocą zasilacza sieciowego. Obudowa odpowiada klasie ochrony IP66 i dzięki temu chroni przed kurzem i silnymi strumieniami wody.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie