Liczba opinii: (1)

Waga kontrolna - 30 kg / 5 g - LCD

399,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030502

|

Model : SBS-PW-305C

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
399,00 zł
3+
5%
379,05 zł
5+
10%
359,10 zł
10+
15%
339,15 zł
Kluczowe informacje
  • Profesjonalizm pracy – 7 gniazd szybkiego dostępu
  • Intuicyjność – wyświetlacz LCD z dużymi cyframi
  • Precyzja pomiarów – dokładność do 5 g
  • Uniwersalność – zakres ważenia do 30 kg
  • Wygoda – duża platforma ważenia ze stali nierdzewnej 210 x 310 mm
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

DANE TECHNICZNE

Kolor
Srebrny
Biały
Wyświetlacz
LCD
Zasilanie
Sieciowe + adapter
Zakres ważenia [kg]
0,02 - 30
Powierzchnia ważąca [mm]
210 x 310
Wysokość cyfr [mm]
16.5
Klasa dokładności
Iii
Jednostki ważenia
g / lb
Podziałka [kg]
0,005
Temperatura przechowywania [°C]
10 - 50
Szczegóły zasilania
Bateria 6 V / 4 Ah
Zapisywanie
Tak
Tarowanie
Tak
Zerowanie
Tak
Sumowanie wagi przedmiotów
Tak
Zliczanie sztuk
Nie
Zmiana jednostek ważenia
Tak
Wbudowana poziomica
Tak
Ostrzeżenie przed przeciążeniem
Tak
Podświetlenie
Tak
Żywotność baterii
100 h
Wymiary (DxSxW)
41 x 32 x 46.5 cm
Waga
4.1 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
39 x 45.5 x 18 cm
Waga wysyłki
4.97 kg

Zakres dostawy

  • Waga kontrolna
  • Przewód zasilający z wtyczką
  • Instrukcja obsługi

OPIS PRODUKTU

Elektroniczna waga kontrolna Steinberg Systems

Waga kontrolna marki Steinberg Systems jest przeznaczona do precyzyjnego ważenia przedmiotów oraz ustalania ich ceny jednostkowej i całkowitej. Model SBS-PW-305C łączy w sobie trwałość produktu oraz najwyższą jakość zastosowanych układów elektronicznych. Dzięki temu odnajdzie się w każdym magazynie, warsztacie, hurtowni, jak również przemyśle spożywczym i każdym innym, gdzie potrzebna jest kontrola wagi produktów.

Waga kontrolna SBS-PW-305C – charakterystyka

Waga kontrolna SBS-PW-305C marki Steinberg Systems została stworzona z myślą o profesjonalnych hurtowniach, magazynach, warsztatach, przemyśle spożywczym oraz wszelkich innych miejscach, wymagających pomiaru ciężkości produktów. Urządzenie cechuje się najwyższą jakością oraz niezawodnym działaniem, dzięki czemu pozwala na szybki i precyzyjny pomiar zróżnicowanych przedmiotów.
Uniwersalne zastosowanie oferowanego produktu jest wynikiem kilku istotnych parametrów: szerokiego zakresu ważenia, sięgającego 30 kg, imponującej dokładności 5 g oraz dużej powierzchni platformy ważącej o wymiarach 210 x 310 mm. Połączenie tych czynników sprawia, że waga nadaje się do pomiaru zarówno niewielkich, jak i pokaźnych produktów.
Wydajność urządzenia od Steinberg Systems zapewniają niezwykle szybki czas ważenia, a także nowoczesny układ scalony, gwarantujący wysoką dokładność i długotrwałą stabilność wyników. Dodatkowo sprzęt jest precyzyjnie skalibrowany, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, bez konieczności dodatkowych ustawień.
Energooszczędność jest zasługą inteligentnego zaprogramowania urządzenia, dzięki czemu wyłącza się ono już po 3 sekundach bezczynności. Do tego solidna bateria kwasowo-ołowiowa umożliwia niezakłóconą i bezprzewodową pracę aż do 100 godzin, bez konieczności podłączania urządzenia do prądu.
Prostota użytkowania wagi została zagwarantowana dzięki dużemu, podświetlanemu wyświetlaczowi LCD z regulacją wysokości. Za sprawą dwustronnego ekranu, pozwala dostrzec wyniki pomiaru z każdej strony urządzenia. Dodatkowo waga jest zaopatrzona w intuicyjny panel sterowania oraz odporną na wodę i tłuszcz klawiaturę, co sprawia, że pomiar jest szybki i niezwykle prosty.
Wielofunkcyjność modelu SBS-PW-305C wynika z wyposażenia go w szereg przydatnych funkcji. Poza pomiarem wagi, obejmują m.in. tarowanie, zerowanie, sumowanie, zmianę jednostek oraz zapis danych. Oprócz tego urządzenie posiada 7 gniazd szybkiego dostępu, a także port RS232, pozwalający na wygodne podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera.
Wytrzymałość produktu od Steinberg Systems została osiągnięta dzięki solidnemu materiałowi wykonania – ABS i stali nierdzewnej. Wbudowana poziomica oraz regulowane nóżki ułatwiają idealnie równe ustawienie wagi na podłożu, zapobiegając jej ślizganiu się.

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 1 opinii

Sortuj według :

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo France

dzieci

Właśnie otrzymałem profesjonalną wagę dla mojej firmy, rozczarowałem się brakiem naklejki i niemożnością korzystania ze sterownika.

Odpowiedź od

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Chcemy Ci pomóc i stale się doskonalimy, ale chcielibyśmy, abyś pomógł zapobiec powtórzeniu się problemu w przyszłości. Zadzwoń do nas pod numer 09 72 35 50 85 lub napisz do nas na adres [email protected]. Razem tam dotrzemy.
Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy waga działa bez dostępu do zasilania sieciowego?

Tak, dzięki baterii 6 V / 4 Ah, która wytrwa około 100 godzin.

Czy waga jest dokładna?

Tak, dokładność do 5 g pozwala ważyć wszystko z dużą precyzją.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty