Wagi stołowe

Zainspiruj się blogiem expondo

W sklepie internetowym expondo.pl znajdziesz wiele produktów do użytku w przemyśle lub warsztacie, np. zasilacze laboratoryjne oraz piece tyglowe. Do tej kategorii zaliczają się także wagi stołowe, które pomagają w dokładnym określeniu ciężaru danego surowca lub elementu. Prezentowane urządzenia sprawdzą się również jako sprzęt do ważenia kontrolnego przesyłek w firmach kurierskich lub składników przyrządzanych potraw w kuchniach branży HoReCa. Usprawnią one także pracę w centrach logistycznych, urzędach, placówkach naukowo-badawczych, warsztatach jubilerskich, aptekach itp.

Wagi stołowe dla różnych branż

Wszystkie oferowane wagi stołowe wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD. Pozwala on łatwo odczytać wynik pomiaru nawet w bardzo jasnym oświetleniu. Posiadają również użyteczne funkcje: tarowania (określa wagę netto) oraz zliczania przedmiotów. Wagi kalibrowane są przez producenta nadają się do używania od razu po rozpakowaniu otrzymanej przesyłki. Zasilanie bateriami AAA zwiększa mobilność kompaktowego sprzętu, który można bardzo prosto przetransportować w zależności do potrzeb.

Wagi stołowe najwyższej jakości

Od momentu powstania naszego sklepu obserwujemy stały wzrost liczby nowych klientów. Bardzo wielu z nich zostaje naszymi stałymi nabywcami. Wysoka motywacja i kompetencje pracowników expondo.pl sprawiają, że oferowany asortyment dostosowany jest perfekcyjnie do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku elektronarzędzi, urządzeń gastronomicznych oraz sprzętów wykorzystywanych w przemyśle. Uznaniem kupujących cieszą się wszystkie nasze produkty, obojętnie czy chodzi o spawarkę, bemar, czy młot wyburzeniowy.

Prezentowane wagi stołowe poddawane są serii testów. Dlatego mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce sprzęt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Projektanci położyli nacisk nie tylko na walory użytkowe, ale zadbali również o atrakcyjny design. Wykonano je z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego oraz stali szlachetnej, która jest materiałem bardzo trwałym i mającym nowoczesny wygląd. Dzięki temu oferowane wagi cieszą się długą żywotnością. Już dzisiaj skorzystaj z zakupu on-line proponowanych przez nas urządzeń do ważenia z dostawą pod wskazany adres.