W obniżonej cenie
Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Waga magazynowa - 3 t / 1 kg - bezprzewodowy terminal

1399,00 zł 1549,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030120

|

Model : SBS-BW-3T/1KG

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 1549,00 zł

Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1399,00 zł
3+
5%
1329,05 zł
5+
10%
1259,10 zł
10+
15%
1189,15 zł
Kluczowe informacje
  • Bezprzewodowa obsługa – terminal z zasięgiem do 30 m
  • Wytrzymałość – sprzęt umożliwia ważenie przedmiotów o masie do 3 ton z dokładnością 1 kg
  • Łatwy odczyt parametrów – podświetlany wyświetlacz LCD
  • Zwiększona ergonomia pracy – niska ryflowana platforma z rączką
  • Funkcjonalność – dodatkowe funkcje ułatwiające pomiar
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Waga magazynowa - 3 t / 1 kg - bezprzewodowy terminal

Wagi elektroniczne marki Steinberg Systems wyróżniają się dużą wytrzymałością, solidnym wykonaniem i wysokiej klasy komponentami. Oprócz powyższych cech model SBS-BW-3T/1KG posiada szereg przydatnych funkcji oraz praktyczne udogodnienia konstrukcyjne (tj. bezprzewodowy terminal, uchwyt itp.). Waga magazynowa zważy nawet 3-tonowe przedmioty z dokładnością do 1 kg. Urządzenie nadaje się do profesjonalnego wykorzystania m.in. w magazynach, przeładowniach, hurtowniach, zakładach przemysłowych, warsztatach produkcyjnych i gospodarstwach rolnych.

Waga platformowa Steinberg Systems – charakterystyka

Model SBS-BW-3T/1KG zapewnia ważenie 3-tonowych ciężarów z dokładnością do 1 kg. Dzięki solidnej konstrukcji waga platformowa nadaje się do codziennej, intensywnej eksploatacji. Może być wykorzystywana m.in. przez branżę produkcyjną, przemysłową, handlową oraz usługową. Z myślą o wygodzie użytkownika specjaliści ze Steinberg Systems wyposażyli wagę w bezprzewodowy terminal, praktyczne funkcje i niską platformę.
Bezprzewodowy terminal pozwala obsługiwać wagę z dystansu do 30 m. Kontakt radiowy sprawia, że terminal można zawiesić w dogodnym miejscu. Trzy kontrolki informują o stanie sprzętu: LOW VOLTAGE – wymagane ładowanie, AC – podłączone zasilanie, SIGNAL – połączenie bezprzewodowe między głowicą a powierzchnią ważącą.
Wytrzymała platforma, wykonana ze stali sprawia, że waga platformowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej żywotność została wydłużona. Dzięki ryflowanej powierzchni ważone przedmioty stabilnie trzymają się na powierzchni, nie ześlizgując się z niej. Praktyczny uchwyt pozwala wygodnie transportować wagę do dowolnego stanowiska pracy.
Maksymalny udźwig wynosi 3000 kg, co sprawia, że urządzenie świetnie nadaje się do kontrolowania masy dużych i ciężkich przedmiotów. Waga magazynowa charakteryzuje się znaczną precyzją, ponieważ waży z dokładnością 1 kg.
Intuicyjny panel sterowania wyposażono w podświetlany wyświetlacz LCD, na którym czytelnie prezentowane są wszystkie parametry ważenia. Przyciski, odpowiadające za operowanie funkcjami, zostały wyraźnie opisane. Panel można umieścić zarówno na ścianie, jak i stojaku. Zaopatrzono go w osłonę ochronną.
Praktyczne funkcje, w jakie została wyposażona elektroniczna waga magazynowa, pozwalają zaoszczędzić czas i usprawnić ważenie. Należą do nich: górny/dolny limit, tarowanie, zerowanie, kalibracja, ostrzeżenie przed niskim poziomem baterii i przeciążeniem, zatrzymanie, zliczanie. Sprzęt Steinberg Systems umożliwia ważenie w dwóch różnych jednostkach: kilogramach (kg) oraz funtach (lb).

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Czy waga wysyła sygnał ostrzegawczy przy przeciążeniu?

Tak, do przeciążenia do 135% waga wysyła sygnał ostrzegawczy.

Jak długi jest zasięg radiowy?

Wynosi do 30 m.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty