W obniżonej cenie

Produkt: EX10031012

|

Model: SBS-LEQ-104

Wózek do beczek - 200 kg - 208 l

869,00 zł 919,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 919,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – o udźwigu 200 kg odpowiedni do różnych beczek
  • Praktyczność – płaska konstrukcja i możliwość przechylenia ułatwiają załadunek beczek
  • Idealne dopasowanie – do beczek o pojemności 208,19 l
  • Wytrzymałość – mocna stalowa konstrukcja do dużych beczek
  • Mobilność – trzy koła (dwa o średnicy 25 cm i jedno 12,5 cm) oraz duże uchwyty zapewniają bezpieczny i łatwy transport

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny wózek do beczek z trzema dużymi kołami

Otrzymujesz towary w beczkach i chcesz je przetransportować do swojego magazynu lub warsztatu? W takim razie wybierz wózek do beczek marki Steinberg Systems! Płaska i solidna stalowa konstrukcja ułatwia przewożenie szerokiej gamy zbiorników. W mgnieniu oka umieścisz je na wózku.

Dzięki temu wózkowi masz pod kontrolą każdą beczkę

Na produkcie łatwo przewieziesz nawet ciężkie zbiorniki do 200 kg. Dzięki płaskiej powierzchni ładunkowej wystarczy, że lekko przechylić beczkę, aby umieścić pod nią wózek. Następnie na czas transportu przechyl lekko całość. Optymalną przyczepność uzyskasz, gdy ciężar zostanie rozłożony na wszystkie trzy koła. Solidna, spawana konstrukcja ze stali sprawdza się w trudnych warunkach.

Użyj wózka do beczek do okrągłych zbiorników o pojemności 208,19 l (55 galonów). Dwa boczne koła o średnicy 25 cm oraz mniejsze koło 12,5 cm znajdujące się pod uchwytem zapewniają maksymalną mobilność. Za sprawą dużych kół przejedziesz nawet przez krawężnik lub stopnie. Rączki są pokryte antypoślizgowym tworzywem sztucznym, co gwarantuje pewny chwyt. Dla wygody możesz zmienić odległość między uchwytami a kołami.

DANE TECHNICZNE