Wózki ogrodowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Każdy ogrodnik, nieważne, czy profesjonalista, czy amator, doceni rozwiązanie, które ułatwi mu dostęp do narzędzi, a przy okazji sprawdzi się w transportowaniu np. sadzonek. Właśnie takie możliwości podsiadają praktyczne wózki ogrodnicze marek hillvert oraz Uniprodo. Dzięki nim wygodnie przewieziesz wszystko to, co aktualnie jest Ci niezbędne podczas pracy przy roślinach.

W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz produkty o wytrzymałej konstrukcji, przystosowane do transportowania ciężkich materiałów, jak ziemia czy nawozy. Ponadto w tej kategorii umieściliśmy składane wózki w różnych kolorach, które łączą funkcjonalność z łatwym magazynowaniem. Wybierz sprzęt do swojego ogrodu już dziś!

Wózki ogrodowe do zadań specjalnych

Ogród jest miejscem, w którym nie brakuje obowiązków, zarówno lekkich, jak i wymagających. Właśnie z myślą o tych drugich marka hillvert stworzyła wózek o bardzo dużej nośności wynoszącej 350 kg. Z jego pomocą przewieziesz ziemię, piasek, a nawet wodę do miejsca, które wybierzesz.

Na wytrzymałość sprzętu wpływa żelazna konstrukcja podwójnej osi i podstawy. Gwarantują one, że produkt przez wiele lat zniesie intensywne użytkowanie. Pojemny zbiornik (125 l) wykonano z tworzywa sztucznego charakteryzującego się niezwykłą lekkością oraz solidnością. Duże gumowe opony pozwalają wjechać wózkiem na każdy teren, a długi uchwyt wpływa na jego wygodne prowadzenie. Ogromną zaletą tego wózka jest specjalny mechanizm umożliwiający szybki rozładunek. Wystarczy, że odchylisz skrzynię do tyłu, a bezproblemowo opróżnisz ją z zawartości.

Łatwe w magazynowaniu składane wózki do ogrodu

Potrzebujesz wózka ogrodowego, ale w Twoim schowku brakuje miejsca na kolejny duży sprzęt? Wybierz jeden z praktycznych produktów od Uniprodo. Podczas projektowania tych wózków wzięto pod uwagę potrzebę ich wygodnego przechowywania w niewielkich miejscach. Efektem pracy naszych inżynierów jest składana konstrukcja, która idealnie sprawdzi się m.in. na działkach. Z pomocą wskazówek zawartych w instrukcji, ze złożeniem sprzętu poradzi sobie każdy. Ramy wykonano z żelaza, co pozwala na przewożenie sprzętów o maksymalnej wadze 100 kg. Do stworzenia pojemników i dachów użyto trwałego poliestru odpornego na rozciąganie i kurczenie wynikające z różnic temperatur. Ponadto materiał cechuje się wytrzymałością na przetarcia oraz niewrażliwością pleśń. Koła posiadają gumowe opony doskonałe do jeżdżenia po nierównych powierzchniach. Dwa przednie obracają się o 360°, co w połączeniu z długimi drążkami umożliwia wygodne kierowanie całością.

Duże zbiorniki przystosowano do przewożenia różnych sprzętów oraz materiałów ogrodniczych. Ich konstrukcja sprawia, że zawartość rozładujesz zarówno przy pomocy rąk, jak i specjalistycznych narzędzi. Dodatkowo wózki wyposażono w dodatkowe, boczne pojemniki oraz kieszenie na mniejsze elementy. Wnętrza są chronione przed deszczem i słońcem przez daszki, które możesz zdemontować w każdej chwili. Część modeli posiada także hamulce gwarantujące stabilność podczas postoju. Poza podwórkiem produkty doskonale sprawdzą się również na plaży, a ich kolory wpływają na atrakcyjny wygląd sprzętu.

Szukasz mocnego wózka ogrodowego na swoją działkę? Wybierz produkty marek Uniprodo i hillvert stworzone z myślą o ułatwieniu pracy na zewnątrz. Wszystkim ogrodnikom i nie tylko polecamy także profesjonalne maszyny oraz trymery do liści. Dzięki nim zadbasz o porządek w ogrodzie. Złóż zamówienie w sklepie expondo.pl już dziś!