Produkt: EX10030860

|

Model: SBS-LF-134

Wózek laboratoryjny - stal nierdzewna - 2 półki 61 x 40 x 13 cm - 1 szuflada - 20 kg

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 2 łatwo dostępne półki i 1 praktyczna szuflada
  • Przestronność – półki o wymiarach 61 x 40 x 13 cm i szuflada o wielkości 21 x 31 x 8 cm zapewniają dużo miejsca na sprzęt
  • Mobilność – 4 koła wykonane z plastiku (PVC) z dwoma hamulcami postojowymi i dwoma uchwytami do pchania
  • Wygoda – elastyczna, obracana o 360° miska do szybkiego wyrzucania odpadów
  • Solidność – trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej jest zaprojektowana na obciążenie 20 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym ze stali nierdzewnej wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz widzieć rzeczy i zawsze chcesz mieć swój sprzęt pod ręką? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 2 półkami i 1 szufladą.

Stabilny i mobilny! Wózek laboratoryjny na kółkach Steinberg Systems

Użyj 2 półek przestronnego wózka transportowego o wymiarach 61 x 40 x 13 cm, aby przechowywać przedmioty w zasięgu ręki. Ramki zapobiegają przypadkowemu spadnięciu rzeczy z półek. Jednocześnie jedna strona jest otwarta i ułatwia zabieranie oraz przechowywanie sprzętu. Dodatkowe miejsce do przechowywania znajdziesz w 1 szufladzie. Szufladę o wymiarach 21 x 31 x 8 cm umieszczono na wygodnej wysokości pod górną półką.

Masz swoje urządzenia i płyny w szafce lub przechowujesz je w dodatkowym pomieszczeniu? Chcesz zabrać wszystko ze sobą na biurko? Na wózku laboratoryjnym znajdziesz nie tylko dużo miejsca. Dzięki czterem kółkom i dwóm poręcznym uchwytom szybko i łatwo przetransportujesz wszystko tam, gdzie jest to potrzebne! Materiał kółek wykonanych z plastiku (PVC) jest szczególnie delikatny, nawet w przypadku wrażliwych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność na miejscu, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe. Wózek laboratoryjny wyposażono w miskę na odpady. Możesz obracać nią o 360°, dostosowując do własnych potrzeb.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej wózka półkowego o ładowności 20 kg imponuje wysoką stabilnością. Zastosowany materiał jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i trwały, dzięki czemu wózek laboratoryjny ze stali nierdzewnej nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz laboratorium wózek doskonale sprawdza się również w wielu innych miejscach, w których potrzebna jest mobilna i dobrze zorganizowana przestrzeń magazynowa!

DANE TECHNICZNE