Liczba opinii: (2)

Waga paczkowa - 150 kg / 50 g - legalizacja - 40 x 50 cm

1099,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10200026

|

Model : BEK+C030X050150-F-B1

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1099,00 zł
3+
5%
1044,05 zł
5+
10%
989,10 zł
Kluczowe informacje
  • Legalizacja i certyfikat kalibracji – możliwość wykorzystania w handlu
  • Precyzja pomiaru – do 50 g przy 150 kg
  • Szeroki zakres ważenia – dwa tryby: W1 do 60 kg oraz W2 do 150 kg
  • Nowoczesny panel sterowniczy – wyświetlacz LCD z intuicyjnymi przyciskami
  • Mobilność – zasilanie bateryjne
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.5

Na podstawie 2 opinii

Sortuj według :

3 lata temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Po prostu niesamowite!

Na początku byłem trochę sceptyczny, ponieważ 1. przedmioty musiały zostać odesłane do Polski (więc też stamtąd pochodzą, co zostało później potwierdzone) i 2. ogólnie było sporo negatywnych recenzji! Niemniej jednak zamówiłem wagę TEM w expondo, ponieważ nie mogłem znaleźć niczego porównywalnego w rozsądnej cenie. A ja też nie chciałem chińskich towarów. Podobało mi się, że TEM pochodzi z Turcji, a ich strona internetowa również jest przekonująca. No cóż, paczka naprawdę przyszła z Polski i to bardzo szybko! Co było naprawdę niesamowite: paczka nie miała najmniejszego uszkodzenia, nic! Wyglądało, jakby przejechało tylko 5 km. Byłam i jestem zachwycona! Wyświetlacz jest zapakowany osobno i dobrze wyściełany, reszta jest razem w pudełku. Po krótkiej fazie testowej muszę stwierdzić: najlepsza dostępna waga paczkowa w tej cenie, a do tego bardzo dobra jakość elektroniki! Niestety obudowa jest trochę brzydka (krawędzie nie są wygładzone), ale jest to ukryte pod powierzchnią ważenia i nie widać tego, ani nie trzeba dotykać, więc pełne oceny! Warto również wspomnieć: waga jest dostarczana w komplecie z baterią. Zasilacz i kabel RS232 oraz adapter wtyczki! W Kern za wszystko trzeba dodatkowo zapłacić, w TEM – all inclusive! Teraz chciałbym podziękować expondo za niezwykle szybką reakcję i bardzo przyjazną obsługę! Nigdy wcześniej nie doświadczyłem czegoś takiego, tak powinno być zawsze, niesamowite! Serdecznie dziękujemy Pani Teschner :-). Dzięki Wam to nie było ostatnie zamówienie...

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo France

POLECAĆ

Dobry materiał. Z drugiej strony, zamawiałem u Was już dwa razy i ekrany LCD docierają do mnie zepsute. Na szczęście obsługa posprzedażowa zwrotów jest na najwyższym poziomie!

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty