Produkt: EX10200028

|

Model: BEK+C050X060300-F-B1

Waga paczkowa - 300 kg / 100 g - legalizacja - 50 x 60 cm

1299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Legalizacja i certyfikat kalibracji – możliwość wykorzystania w handlu
  • Precyzja pomiaru – do 100 g przy 300 kg
  • Szeroki zakres ważenia – dwa tryby: W1 do 150 kg oraz W2 do 300 kg
  • Nowoczesny panel sterowniczy – wyświetlacz LCD z intuicyjnymi przyciskami
  • Mobilność – zasilanie bateryjne

OPIS PRODUKTU

Legalizowana waga paczkowa - 300 kg / 100 g

Profesjonalna waga paczkowa z legalizacją i certyfikatem kalibracji marki TEM służy do precyzyjnego ważenia różnego rodzaju artykułów. Model BEK+C050X060300-F-B1 spełniający restrykcyjne normy prawne sprawdzi się zwłaszcza w marketach lub hurtowniach spożywczych, a także sklepach mięsnych czy warzywniakach. Ponadto okaże się niezwykle użyteczny w urzędach pocztowych, magazynach czy przeładowniach.

Waga magazynowa z wyświetlaczem LCD – opis

Ważenie towaru i określanie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymagają ścisłego przestrzegania norm precyzji ustalonych przez upoważnione organy. Dlatego oferowana waga spożywcza została certyfikowana i zalegalizowana po rygorystycznych testach. Legalizację poświadcza znak M (czarna litera wpisana w kwadrat) znajdujący się na tabliczce znamionowej. Urządzenie jest dostarczane z Deklaracją zgodności UE i unikalnym numerem seryjnym. UWAGA: jedynie wagi legalizowane są dopuszczone do oficjalnego użytku w handlu. Eksploatacja wag bez legalizacji podlega wysokim grzywnom. W razie wątpliwości należy skontaktować się z odpowiednią instytucją lub serwisem w celu potwierdzenia legalizacji.

Precyzja wagi pozwala rejestrować nawet najmniejsze zmiany ciężaru oraz jest jedynym z warunków otrzymania legalizacji. Zakres ważenia sprzętu od TEM wynosi w trybie W1 do 150 kg (z dokładnością 50 g), a w trybie W2 do 300 kg (z dokładnością 100 g), dzięki czemu ustalisz masę zarówno niewielkich przesyłek, jak i dużych paczek.

Intuicyjny panel sterowniczy pozwala na proste wybieranie opcji modelu BEK+C050X060300-F-B1. Klawiatura ma 5 standardowych przycisków opatrzonych czytelnymi symbolami.

Wygodę eksploatacji zapewnia przyłącze RS232, za pomocą którego podłączysz wagę do kasy lub komputera. Protokół komunikacyjny połączenia DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA wybiera się w menu.

Stabilność wagi wynika z wyposażenia jej w antypoślizgowe nóżki, które nie rysują blatu. Możliwość regulacji ich wysokości sprawia, że sprzęt będzie pewnie stał nawet na nierównej nawierzchni. Urządzenie posiada wygodną rączkę do przenoszenia, dzięki czemu łatwo ją przetransportować – świetnie nadaje się do mobilnego użytkowania.

Duża, wytrzymała platforma o wymiarach 50 x 60 cm sprawia, że zważysz również artykuły wielkogabarytowe. Waga posiada poręczny uchwyt do przenoszenia. Wydajna wbudowana bateria wielokrotnego ładowania 6 V/4,5 Ah dzięki funkcji oszczędzania energii przekłada się nawet na 100 godzin pracy wagi bez konieczności podłączenia jej do prądu. Skorzystasz z urządzenia tam, gdzie akurat jest potrzebne. Poziom naładowania baterii wyświetla się na panelu sterowniczym. Sprzęt został już skalibrowany (na okres 2 lat) i nadaje się do użytku od razu po rozpakowaniu!

Solidna konstrukcja umożliwia dokładne oraz sprawne ważenie przedmiotów o większych gabarytach. Użyte materiały są odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto sprzęt obejmuje 3-letnia gwarancja, abyś nie musiał się martwić naprawą w razie awarii. Wystarczy, że odeślesz go do naszego autoryzowanego serwisu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA