Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Waga sklepowa - 60 kg / 20 g - 28 x 34 cm - legalizacja

1149,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10200021

|

Model : TTB060D-O-B1

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1149,00 zł
3+
5%
1091,55 zł
5+
10%
1034,10 zł
10+
15%
976,65 zł
Kluczowe informacje
  • Legalizacja – sprzęt przeznaczony do eksploatacji w handlu
  • Duża precyzja pomiaru potwierdzona certyfikatem – 10 g (30 kg) - 20 g (60 kg)
  • Wydajny akumulator – do 100 godzin pracy
  • Czytelne wyniki ważenia – wyświetlacz LCD
  • Możliwość podłączenie do komputera – port RS232
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Waga sklepowa - 60 kg / 20 g - legalizacja

Waga sklepowa TAB060D-O-B1 jest zatwierdzona do użytku w obrocie handlowym; posiada legalizację i stosowny certyfikat kalibracji. Sprzęt marki TEM wyposażono w intuicyjny panel kontrolny, wyświetlacz LCD, platformę ze stali nierdzewnej, akumulator o dużej pojemności oraz port RS232. Udźwig wagi wynosi 60 kg (przy dokładności 20 g).

Waga sklepowa legalizowana – opis

Ważenie towaru i określanie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymagają ścisłego przestrzegania norm precyzji ustalonych przez upoważnione organy. Dlatego oferowana waga spożywcza została certyfikowana i zalegalizowana po rygorystycznych testach. Legalizację poświadcza znak M (czarna litera wpisana w kwadrat) znajdujący się na tabliczce znamionowej. Urządzenie jest dostarczane z Deklaracją zgodności UE i unikalnym numerem seryjnym. UWAGA: jedynie wagi legalizowane są dopuszczone do oficjalnego użytku w handlu. Eksploatacja wag bez legalizacji podlega wysokim grzywnom. W razie wątpliwości należy skontaktować się z odpowiednią instytucją lub serwisem w celu potwierdzenia legalizacji.
Łatwa obsługa to zaleta panelu sterowania pozwalającego wygodnie korzystać z funkcji modelu TAB060D-O-B1. 5 membranowych przycisków opisanych czytelnymi ikonami sprawia, że eksploatacja wagi przebiega bardzo sprawnie. 
Stabilność urządzenia zapewniają antypoślizgowe nóżki o regulowanej wysokości, które nie rysują blatu. Ciężar równomiernie rozkłada się na powierzchni roboczej. Nóżki sprawiają, że waga spożywcza może być ustawiona nawet w nierównym miejscu.
Bardzo trwała konstrukcja to zasługa solidnych materiałów, z których wykonano model TAB060D-O-B1. Obudowa z twardego tworzywa ABS oraz platforma ze stali nierdzewnej charakteryzują się wytrzymałością i zapewniają urządzeniu długą żywotność.
Dzięki legalizacji waga sprawdzi się wszędzie tam, gdzie cena produktu zależy od jego ciężaru. Model marki TEM to idealny wybór dla właścicieli delikatesów, sklepów spożywczych, mięsnych, warzywnych, aptek oraz innych punktów sprzedaży detalicznej, a także urzędów pocztowych. Maksymalny udźwig wynoszący 60 kg stanowi doskonały wynik dla tak niedużego sprzętu. Dwa zakresy wagowe (W1 i W2 do wyboru) służą jak największej dokładności pomiarów: W1 min. 200 g, maks. 30 kg, precyzja 10 g; W2 min. 30 kg, maks. 60 kg, precyzja 20 g. Tak wysokie parametry są konieczne, aby waga sklepowa mogła zostać zalegalizowana.
Dobra widoczność pomiarów jest zasługą wyświetlacza LCD. Informacje wyraźnie widać, a cyfry o wysokości 28 mm są czytelne nawet w słabym świetle. Ponadto sprzęt dysponuje portem RS232 umożliwiającym swobodne podłączenie do kasy lub komputera. Szczegółowe informacje zawarte zostały w instrukcji obsługi.
Akumulator o dużej pojemności 6V 4,5Ah pozwala wygodnie przenosić model. Dzięki funkcji oszczędzania energii pracuje on aż do 100 godzin. Bieżący stan naładowania widoczny jest na specjalnym ekranie. 
Szukasz precyzyjnej wagi sklepowej do oficjalnego użytku w swojej placówce handlowej? Sprawdź model TAB060D-O-B1 z legalizacją! Urządzenie TEM wyposażono w intuicyjny panel sterowania, dwustronny wyświetlacz LCD, energooszczędny akumulator, a także port RS232.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Co zrobić, gdy waga się zepsuje?

Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę z naprawami wykonanymi przez autoryzowany serwis, dlatego najlepiej skontaktować się z nami.

Czy mogę używać wagi tylko z baterią?

Tak, w czasie do 100 godzin. Później należy naładować baterię.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty