W obniżonej cenie
Liczba opinii: (6)

Waga pocztowa - 6 kg / 0,2 g - ekran LCD

319,00 zł 379,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030491

|

Model : SBS-TW-6C

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 379,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
319,00 zł
3+
5%
303,05 zł
5+
10%
287,10 zł
10+
15%
271,15 zł
Kluczowe informacje
  • Precyzja – dokładność 0,2 g i wbudowana poziomica
  • Uniwersalność – zakres ważenia do 6 kg
  • Trwała konstrukcja – ABS i platforma ze stali nierdzewnej 210 x 270 mm
  • Wygodna obsługa – czytelny, podświetlany ekran LCD
  • Mobilność – kompaktowa konstrukcja, zasilanie bateryjne i niewielka waga
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Waga pocztowa - 6 kg / 0,2 g

Profesjonalna waga pocztowa marki Steinberg Systems przeznaczona jest do ważenia paczek, listów, książek, elektroniki i innych przedmiotów o różnej pojemności i gabarytach. Model SBS-TW-6C wyróżnia się łatwą obsługą i precyzją wykonania, dzięki czemu znajdzie zastosowanie we wszelkiego rodzaju biurach i urzędach.

Waga listowa marki Steinberg Systems – opis

Waga listowa marki Steinberg Systems to urządzenie stworzone z myślą o codziennym użytku. Model SBS-TW-6C cechuje się dużą dokładnością. Dzięki temu umożliwia dokładny i precyzyjny pomiar paczek, listów, książek, elektroniki i innych przedmiotów o różnych gabarytach. UWAGA! Waga nie została oficjalnie skalibrowana, dlatego można używać jej wyłącznie jako sprzętu kontrolnego.
Duża precyzja to jedna z wyróżniających cech modelu SBS-TW-6C. Urządzenie od Steinberg Systems umożliwia dokładne ważenie przedmiotów o wadze do 6 kg, z dokładnością do 0,2 g. Sprzęt pozwala dokonywać pomiarów wagi w dwóch jednostkach – kg i lb.
Imponująca wytrzymałość urządzenia osiągnięta została dzięki trwałej konstrukcji i solidnej obudowie. Wykonanie podstawy z tworzywa ABS zabezpiecza przed wilgocią i zapewnia wyjątkową ochronę podczas codziennego użytkowania. Stal nierdzewna tworząca powierzchnię ważącą ułatwia natomiast utrzymanie produktu w higienicznym i nienagannym stanie.
Czytelny wyświetlacz LCD gwarantuje łatwe i dogodne odczytanie aktualnej masy ważonego przedmiotu. Dzięki cyfrom dużej wielkości oraz podświetleniu ekranu możliwe to jest nawet w słabym świetle i z odległości kilku metrów. To sprawia, że proces ważenia jest niezwykle wygodny i sprawny.
Łatwość obsługi modelu SBS-TW-6C zapewnia intuicyjny panel sterowania, pozwalający skorzystać z funkcji takich jak: ważenie, proste zliczanie, funkcja %, alarm wysokiego lub niskiego napięcia, tarowanie, zerowanie, zliczanie sztuk, zmiana jednostki i zabezpieczenie przed przeciążeniem. Sprzęt wyposażono też w poziomicę oraz złącze RS232. Wszystkie funkcje zostały szczegółowo opisane w instrukcji obsługi.
Energooszczędność wagi paczkowej osiągnięta została dzięki inteligentnemu zaprogramowaniu jej pracy. Oferowane urządzenie automatycznie wyłącza się po 3 sekundach bezczynności. Funkcja ta zabezpiecza przed nadmiernym pobieraniem energii w sytuacji, gdy użytkownik zapomni o wyłączeniu wagi lub odłączeniu jej od źródła zasilania. Czas pracy ciągłej na w pełni naładowanej baterii wynosi aż do 100 godzin.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 6 opinii

Sortuj według :

11 dni temu Opublikowano na Expondo Poland

Bardzo dobry sprzęt w rozsądnej cenie

Ta waga to bardzo dobry sprzęt w rozsądnej cenie. Używamy go do sprawdzania wagi w gastronomii, działa bez zarzutu- polecam

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Italy

Waga stołowa 6kg.

Zakupiony do receptur mieszanek cementowych, sprawdzany atestowanymi odważnikami, doskonały, z dużą płytką wagową, prosty w obsłudze.

Wyświetl oryginalną opinię

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Sweden

Dobra, szybka, gładka fala. Idealny do mojej pracy. Dobra skala i wyraźny wyświetlacz.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Robi to, co powinien – i to szybko!

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo United Kingdom

Bardzo dobra para wag

Używałem wagi kuchennej z Lidla, ale stwierdziłem, że nie jest zbyt dokładna. Kupiłem je i są znacznie lepsze i bardzo dokładne w zależności od odważników kalibracyjnych.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na ManoMano France

Bardzo szybkie uruchomienie.Bardzo dobry produkt, polecam każdemu.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy waga działa bez prądu?

Dzięki baterii 6 V / 4 Ah, która wystarcza na około 100 godzin, można używać wagi bez konieczności podłączenia do sieci.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty