Produkt: EX10050436

|

Model: TURBOCLEAN MINI

Bezprzewodowy odkurzacz na sucho i mokro - 150 W - 10 l

329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – bezprzewodowy odkurzacz na sucho i mokro o pojemności 10 l i z mocnym akumulatorze o czasie pracy 14 minut i czasie ładowania 70 min
  • Mobilność – kompaktowa konstrukcja o niewielkiej wadze, z solidnym uchwytem i czterema kołami o średnicy 40 mm
  • Wydajność – bezszczotkowy silnik 150 W z siłą ssania 10,5 kPa do dokładnego czyszczenia
  • Niezawodność – połączenie filtra HEPA i gąbki wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki
  • Uniwersalność – do pracy na mokro i na sucho oraz dwa poziomy mocy

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny i wytrzymały. Bezprzewodowy odkurzacz na sucho i mokro marki ulsonix

Niezależnie od tego, czy sprzątasz samochód, udrażniasz odpływ, czy odsysasz wodę z zatkanej zmywarki. Z bezprzewodowym odkurzaczem na sucho i mokro marki ulsonix stawisz czoła prawie wszystkim wyzwaniom w domu, garażu lub warsztacie. Mocne urządzenie zachwyca niewielkimi rozmiarami, trwałością i najlepszymi efektami sprzątania.

Inteligentne urządzenia czyszczące z asortymentu marki ulsonix!

Pomimo kompaktowych wymiarów bezprzewodowy odkurzacz przemysłowy oferuje dużą pojemność 10 l. Wydajny akumulator zapewnia 14 minut pracy po zaledwie 70 minutach ładowania. Bezszczotkowy silnik gwarantuje nie tylko długą żywotność i poręczną konstrukcję, ale także dużą moc wyjściową 150 W. Zapewnia on przepływ powietrza 1860 l/min i moc ssania 10,5 kPa. Bezprzewodowy odkurzacz na mokro wyróżnia się efektywnością, która w niczym nie ustępuje modelom przewodowym.

Dostosuj długość elastycznego węża w zakresie od 0,42 do 1,68 m, aby ułatwić sobie sprzątanie. W ten sposób bez wysiłku dotrzesz do trudno dostępnych miejsc. Dzięki ssawce szczelinowej o długości 20 cm i trójkątnej szczotce masz dwie wymienne nasadki do czyszczenia z najlepszymi wynikami. Z łatwością wybierzesz też jeden z dwóch dostępnych poziomów mocy.

Odkurzacz na mokro i na sucho posiada zaawansowany system filtrów składający się z filtra HEPA oraz dodatkowego filtra gąbkowego. Drobna struktura filtra HEPA uwalnia powietrze od najmniejszych cząstek, takich jak pyłki, drobny kurz lub jaja roztoczy. Gąbka z kolei wyłapuje większy brud. Filtry z łatwością wyczyścisz za pomocą pędzla lub szczotki, aby zachować wydajność odkurzacza przemysłowego przez długi czas.

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 4.2 kg odkurzacz na sucho i mokro idealnie nadaje się do użytku mobilnego oraz do bezpyłowej pracy z wiertarkami lub innymi urządzeniami. Odkurzacz przemysłowy chwycisz za solidną rączkę lub pociągniesz za sobą na czterech płynnie poruszających się kółkach o średnicy 40 mm.

Wybierając bezprzewodowy odkurzacz do pracy na mokro i sucho marki ulsonix, stawiasz na produkt wysokiej jakości. Wodoodporność (IPX4) zapewnia bezpieczeństwo i niezawodnie chroni wnętrze odkurzacza akumulatorowego. Jednocześnie bezszczotkowy silnik działa wydajniej niż klasycznie stosowane. Wszystko dzięki temu, że brak szczotek węglowych wewnątrz silnika nie powoduje dodatkowego tarcia ani niepotrzebnego ciepła. Długa żywotność baterii, bezobsługowe użytkowanie i imponująca żywotność to niekwestionowane zalety.

DANE TECHNICZNE