(2) Opinie

Produkt: EX10050204

|

Model: PROCLEAN 1.3MS

Przemysłowa myjka ultradźwiękowa - 1,3L - 60W

669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – generator ultradźwiękowy 60 W
  • Efektywność – mocna grzałka 100 W
  • Uniwersalność – pojemność do 1,3 l
  • Solidność – wykonana ze stali nierdzewnej
  • Wygoda – łatwa w użyciu mechaniczna kontrola timera i temperatury

OPIS PRODUKTU

Przemysłowa myjka ultradźwiękowa idealna do czyszczenia w wielu branżach

Myjka ultradźwiękowa marki ulsonix usuwa nawet silne zabrudzenia, dzięki wykorzystaniu zjawiska kawitacji. Ta metoda pozwali Ci skuteczne czyszczenie praktycznie każdego przedmiotu zanurzonego w myjce (wyjątkiem są elementy wykonane z aluminium). Model pozwala na bezpieczne i precyzyjne oczyszczanie drobnych obiektów i narzędzi bez złączy elektrycznych w branży jubilerskiej, studiach tatuażu, gabinetach dentystycznych czy okulistycznych.

Jak używać myjki ultradźwiękowej?

Efektywne czyszczenie za pomocą fal dźwiękowych jest możliwe dzięki zastosowaniu generatora o mocy 60 W i częstotliwości 40 kHz. Takie parametry zapewniają doskonałą jakość oczyszczania zabrudzonej powierzchni nawet w trudno dostępnych miejscach. Zastosowany element grzejny 100 W pozwala osiągnąć temperaturę do 80°C. Urządzenie ma pojemność 1,3 l.

Bezpieczeństwo i higiena są charakterystycznymi cechami wanienki ultradźwiękowej. Sprzęt marki ulsonix działa bezdotykowo, więc nie ma ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału (wyjątkiem jest aluminium). Metoda kawitacyjna bardzo skutecznie odtłuszcza i usuwa zanieczyszczenia pochodzenia roślinnego, osady białkowe oraz inne oporne zabrudzenia. Jeżeli użyjesz specjalnych środków czyszczących, to łatwo usuniesz również rdzę oraz intensywne plamy!

Prosta obsługa wynika z zastosowania wygodnych pokręteł, za pomocą których ustawisz timer oraz temperaturę. Specjalne kontrolki LED wskazują poziom ciepła i ultradźwięków. Wygodna pokrywa pomaga utrzymać optymalną temperaturę i chroni przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń z powietrza. Aby model wyczyścił wybrany element, wystarczy nalać do niego wody i dodać kilka kropel mydła. Możesz użyć dowolnego płynnego środka czyszczącego, który nie jest na bazie kwasu.

Solidny i estetyczny design to zasługa zastosowania wytrzymałej stali nierdzewnej, z której wykonano obudowę, zbiornik oraz kosz. Myjka ultradźwiękowa ma niewielkie rozmiary, włącznik/wyłącznik z tyłu urządzenia oraz gumowe nogi, które utrzymują ją w jednym miejscu i nie rysują powierzchni.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Jeg bruger ultralydsrenseren til at rengøre patronhylstre, og de bliver fuldstændig rene når jeg bruger demineraliseret vand og hylster-rensesæbe. Jeg er godt tilfreds med mit køb.

01.06.2023

Sehr gutes kleines Gerät ideal zur Schmuckreinigung