Elektryczne krajalnice do warzyw i owoców

Zainspiruj się blogiem expondo

Royal Catering od lat wyposaża profesjonalne kuchnie w sprzęt gastronomiczny najwyższej jakości. Oprócz krajalnic elektrycznych, w bogatej ofercie znajdują się m.in. ręczne krajalnice do warzyw oraz krajalnice elektryczne do wędlin i sera. Urządzenia od Royal Catering znacznie usprawniają, a także przyspieszają przygotowywanie posiłków dla gości. Dzięki nim praca w kuchni staje się łatwiejsza i bardziej wydajna.

Elektryczne krajalnice do warzyw to wszechstronny sprzęt, który pozwala na obróbkę wielu różnych produktów spożywczych: pieczarek, pomidorów, ziemniaków itd. Doskonale sprawdza się w rozdrabnianiu owoców (np. pomarańczy, mandarynek, jabłek, gruszek). Krajalnica elektryczna umożliwia przygotowanie warzywnych plastrów, wiórków, słupków o regularnych kształtach.

Elektryczne krajalnice do warzyw – praktyczna pomoc w gastronomicznych kuchniach

Jest praktycznym narzędziem, które poradzi sobie m.in. z krojeniem kapusty lub cebuli (do obróbki tego ostatniego warzywa służy również profesjonalna krajalnica do cebuli dostępna w naszej ofercie). Z odpowiednimi tarczami krajalnica elektryczna zwiększa zakres zastosowania. Może służyć do szatkowania, cięcia, plastrowania.

Krajalnice elektryczne ze stali nierdzewnej

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny Royal Catering tworzony jest z solidnych, wysokogatunkowych materiałów takich jak stal szlachetna, anodowane aluminium, wytrzymałe tworzywo sztuczne. Dzięki temu wszystkie urządzenia kuchenne wykazują podwyższoną odporność na obicia, otarcia i inne uszkodzenia mechaniczne.

Wykorzystany w procesie produkcji inox znany jest ze swych właściwości antykorozyjnych, dlatego artykuły sygnowane logiem lwa dobrze znoszą kontakt z wodą, sokami i innymi płynami. Meble gastronomiczne oraz narzędzia kuchenne ze stali szlachetnej łatwo umyć, co pozwala zachować czystość oraz higienę pożądaną i wymaganą w każdym lokalu gastronomicznym.

Konstruktorzy sprzętu zaprojektowali wszystkie maszyny od Royal Catering w taki sposób, aby ich obsługa była intuicyjna oraz ergonomiczna. Są to cechy przydatne, zwłaszcza podczas codziennego, kuchennego zamieszania, jakie towarzyszy zbiorowemu żywieniu. Elektryczną krajalnicę do warzyw zbudowano z myślą o szybkiej i bezpiecznej wymienia tarcz. Ich czyszczenie jest bardzo proste, a wydajne noże długo pozostają ostre.