(1) Ocena

Produkt: EX10250462

|

Model: UNI_PBM_37PLUS

Maszyna do przypinek - 37 mm - 1000 szt.

1129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – forma 37 mm
  • Prostota – łatwa ręczna obsługa
  • Profesjonalizm – najlepszy sposób na wykonanie przypinek
  • Trwałość – konstrukcja z ABS-u i stali
  • Wszechstronność – szerokie zastosowanie

OPIS PRODUKTU

Maszyna do przypinek Uniprodo

Z maszyną do przypinek marki Uniprodo będziesz w stanie własnoręcznie wykonać przypinki reklamowe dla swojej firmy lub na wydarzenie. Model UNI_PBM_37PLUS sprawdzi się więc nie tylko w biznesie, ale i podczas organizacji wesel, studniówek, koncertów, festiwali, akcji społecznych i nie tylko.

Maszyna do butonów UNI_PBM_37PLUS – opis

Łatwa ręczna obsługa sprawia, że urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem, żeby wykonać dużą liczbę przypinek. Maszynka nie potrzebuje dostępu do prądu, więc postawisz ją w dowolnym miejscu.

Solidność modelu UNI_PBM_37PLUS jest zasługą konstrukcji wykonanej z ABS-u i stali. Gwarantuje ona wieloletnią użyteczność. Ponadto maszynę wyposażono w formę o średnicy 37 mm.

Wypromuj swoją działalność lub wydarzenie z własnoręcznie wykonanymi przypinkami zrobionymi za pomocą modelu UNI_PBM_37PLUS. Z obsługą maszyny do przypinek Uniprodo poradzi sobie każdy, więc możesz zacząć od razu po rozpakowaniu. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Cet appareil est de très mauvaise qualité. Cet appareil est en plastique. Après une trentaine de badges l'appareil est déformé et inutilisable. A éviter.