(4) Opinie

Produkt: EX10250489

|

Model: UNI_HUMIDIFIER_04

Nawilżacz powietrza - 4,5 l

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Prosta obsługa – jeden przycisk
  • Regulacja nawilżania – 3 tryby pracy: L, M, H
  • Wygoda – wyjmowany i prosty w czyszczeniu zbiornik na wodę
  • Intuicyjność – nalewanie wody od góry
  • Bezpieczeństwo – automatyczne wyłączanie, kiedy skończy się woda lub wyjmie się zbiornik

OPIS PRODUKTU

Nawilżacz powietrza - 4,5 l

Nawilżacz powietrza Uniprodo poprawia jego jakość w pomieszczeniach poprzez zwiększenie wilgotności. Model UNI_HUMIDIFIER_04 sprawdzi się przede wszystkim w domowym użytku. Jego działanie korzystnie wpływa na górne drogi oddechowe.

Domowy nawilżacz powietrza – opis

Prosta obsługa sprzętu to zasługa jednego przycisku. Do wyboru masz 3 tryby pracy: L, M i H. Wodę nalewa się od góry, a zbiornik łatwo jest wyjąć i wyczyścić. Funkcja automatycznego wyłączania działa, kiedy skończy się woda lub kiedy zbiornik zostanie wyjęty. Kontrolka sygnalizuje poziom cieczy.

Pojemność nawilżacza powietrza wynosi 4,5 l. Urządzenie wyposażono w chip, który generuje mgiełkę. Moc wynosząca jedynie 21 W przekłada się na niskie zużycie energii.

Optymalna wilgotność powietrza ma znaczenie dla zdrowia. Zapewnia lepszą jakość snu i dobre samopoczucie rano – bez uczucia suchości w nosie, gardle, a nawet bólu głowy. Drogi oddechowe są mniej podatne na infekcje. Dlatego nawilżacz powietrza do sypialni zaleca się zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Nawilżone powietrze działa korzystnie również na skórę. Zapobiega jej przesuszaniu, matowieniu oraz przedwczesnemu starzeniu.

Nawilżacz powietrza Uniprodo charakteryzuje się ergonomią oraz trwałością. Jest lekki i mobilny, co sprawia, że zdaje egzamin przede wszystkim w niedużych pomieszczeniach. Model UNI_HUMIDIFIER_04 świetnie zwiększy poziom wilgotności w Twoim domu!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 4 opinii

01.06.2023

Спасибо за качественный товар и быструю доставку!!! Очень понравился этот увлажнитель, безшумный, лаконичный дизайн и большая вместительность воды.

01.06.2023

mycket bra produkt samt mycket prisvärd

01.06.2023

heel tevreden over de luchtbevochtiger. levering binnen de gestelde termijn