(1) Ocena

Produkt: EX10250208

|

Model: UNI_SAUNA_V6.0KW

Piec do sauny - elektryczny - 6 kW

1879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompatybilność – idealne do pomieszczeń o średniej objętości (5-9 m3)
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali nierdzewnej odpornej na działanie wody
  • Wydajność – optymalna moc (6 kW) dostosowana do wielkości pomieszczenia
  • Oszczędność czasu – szybkie osiąganie wysokiej temperatury do 110°C
  • Stabilność – 4 gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się

OPIS PRODUKTU

Elektryczny piec do sauny UNI_SAUNA_V6.0KW

Niemiecka marka Uniprodo specjalizuje się w projektowaniu produktów wysokiej jakości wykorzystywanych w domach, hotelach, restauracjach i nie tylko. Przykładem urządzenia o szerokim zastosowaniu jest elektryczny piec do sauny suchej z możliwością wytworzenia pary. Z pomocą modelu UNI_SAUNA_V6.0KW stworzysz pomieszczenie służące do oczyszczenia organizmu z toksyn.

Piecyk do sauny suchej Uniprodo – opis

O wydajności produktu świadczy jego moc na poziomie 6 kW. Zapewnia ona szybkie osiągniecie temperatury do 110°C. Dzięki temu sprzęt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o średnich rozmiarach (od 5 do 9 m

Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje dużą wytrzymałość piecyka na uszkodzenia oraz korozję. Ponadto poziom ochrony IPX4 oznacza, że produkt jest odporny na działanie wody. W związku z tym bez obawy możesz nią polać rozgrzane kamienie, aby zwiększyć wilgotność w saunie za sprawą pary.

Za stabilność podczas użytkowania odpowiadają 4 gumowe nóżki. Zapobiegają one ślizganiu się modelu UNI_SAUNA_V6.0KW po podłodze i chronią ją przed zarysowaniem. Urządzenie cechuje się ponadto niewielką wagą umożliwiającą wygodne przenoszenie oraz manewrowanie, a także łatwą obsługą.

Stwórz własną suchą saunę dzięki wydajnemu piecykowi marki Uniprodo. Z tym produktem umilisz czas swoim gościom, a także zadbasz o ich zdrowie. Model UNI_SAUNA_V6.0KW poza wydajnością i praktycznością charakteryzuje się również bezpieczeństwem, o czym świadczy specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Złóż zamówienie i przekonaj się o skuteczności urządzenia już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

kiuas ollut 3 vuotta lämmitetty 5kertaa sisäsaunassa . kylvetty olkona yritin lämmittää ei toiminut kiukaalle tulee virta seinäpaneliin ei hintaan nähden heikko tuote