Produkt: EX10250227

|

Model: UNI_SAUNA_BS6.0KW

Piec do sauny - elektryczny - 6 kW

1299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompatybilność – idealne do pomieszczeń o średniej objętości (5-9 m³)
  • Wytrzymałość – wykonanie z aluminium, cynku i stali nierdzewnej odpornych na działanie wody
  • Wydajność – optymalna moc (6 kW) dostosowana do wielkości pomieszczenia i szybkiego osiągania temperatury do 110°C
  • Solidność – trwała i wygodna w przenoszeniu konstrukcja
  • Użyteczność – dedykowany do suchych saun z możliwością wytwarzania pary

OPIS PRODUKTU

Elektryczny piec do sauny UNI_SAUNA_BS6.0KW

Niemiecka marka Uniprodo specjalizuje się w projektowaniu produktów wysokiej jakości wykorzystywanych w domach, hotelach, restauracjach i nie tylko. Przykładem urządzenia o szerokim zastosowaniu jest elektryczny piec do sauny suchej z funkcją wytworzenia pary. Z pomocą modelu UNI_SAUNA_BS6.0KW stworzysz pomieszczenie służące do oczyszczenia organizmu z toksyn.

Piecyk do sauny suchej Uniprodo – opis

O wydajności produktu świadczy moc na poziomie 6 kW. Zapewnia ona szybkie osiągniecie temperatury do 110°C. Odpowiednią wartość ustawisz przy pomocy wbudowanego termostatu. Dzięki temu sprzęt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o średnich rozmiarach (od 5 do 9 m

Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej, aluminium i cynku gwarantuje dużą wytrzymałość piecyka na uszkodzenia. Ponadto klasa ochrony IPX4 oznacza, że produkt jest odporny na działanie wody. W związku z tym bez obawy możesz nią polać rozgrzane kamienie, aby zwiększyć wilgotność w saunie za sprawą pary.

Niewielka waga modelu UNI_SAUNA_BS6.0KW wpływa na jego wygodne przenoszenie oraz manewrowanie, a także łatwą obsługę. Urządzenie możesz także przymocować do ściany, co zwiększy stabilność całości.

Stwórz własną suchą saunę dzięki wydajnemu piecykowi marki Uniprodo. Z tym produktem umilisz czas swoim gościom, a także zadbasz o ich zdrowie. Model UNI_SAUNA_BS6.0KW poza wydajnością i praktycznością charakteryzuje się również bezpieczeństwem, o czym świadczy specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Złóż zamówienie i przekonaj się o skuteczności urządzenia już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie