(2) Opinie

Produkt: EX10250215

|

Model: UNI_SAUNA_B6.0KW

Piec do sauny - elektryczny - 6 kW - pokrętła

719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dedykowany do sauny suchej – wygodne sterowanie za pomocą pokręteł
  • Powierzchnia pomieszczenia 5-9 m3 – piec idealny do średnich kubatur
  • Szybkie nagrzewanie – maks. do temp. 110°C
  • Odporność na uszkodzenia i działanie wody – aluminium i cynk
  • Wydajność – moc 6 kW optymalna dla zadeklarowanej wielkości pomieszczenia

OPIS PRODUKTU

Piec do sauny Uniprodo

Wydajny piec do sauny suchej z możliwością wytwarzania pary marki Uniprodo jest sprzętem, który idealnie spełni się w swej roli. Wykonany wedle zasad niemieckiej precyzji nadaje się do pomieszczeń o wielkości 5-9 m

Piec elektryczny UNI_SAUNA_B6.0KW – opis

Wydajność modelu UNI_SAUNA_B6.0KW to zasługa mocy 6 kW. Wartość ta sprawdza się dla dedykowanej kubatury i pozwala bardzo szybko osiągnąć temperaturę 110°C. Dla dodatkowego efektu kamienie można skropić wodą.

Łatwa obsługa urządzenia od Uniprodo jest zaletą wynikającą z wbudowanego panelu sterowniczego. W efekcie wygodnie dostosujesz parametry pracy za pomocą pokręteł – temperaturę i czas pracy pieca (od 0 do 180 min).

Trwałość pieca elektrycznego UNI_SAUNA_B6.0KW to zasługa solidnych materiałów. Wykonano go z cynku i aluminium. Jest wodoodporny, o czym świadczy klasa ochrony IPX4, zaś przegrzanie uniemożliwia bezpiecznik termiczny.

Piec do sauny charakteryzuje się prostą obsługą i solidnym wykonaniem. Jego funkcjonalność i efektywność doceniło już wielu klientów w całej Europie. Dołącz do nich i Ty, korzystając z oferty oficjalnego sklepu marki Uniprodo, gdzie fachowa obsługa idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.5

W oparciu o 2 opinii

28.10.2021

Artikel erhalten wie beschrieben und innerhalb der Lieferfrist. Etwas lauter betrieb, funktioniert aber einwandfrei und Preis/Leistung ist hervorragend.