Spawarki TIG AC / DC

Zainspiruj się blogiem expondo

Na stronie sklepu internetowego expondo.pl znajdziesz wiele nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do użytku w różnych gałęziach przemysłu. Wśród dostępnych produktów obecne są spawarki TIG AC/DC marki Stamos. Charakteryzują się one niezawodnością działania, łatwą obsługą i atrakcyjną ceną. Sprawdź aktualną ofertę i wybierz maszynę odpowiednią dla siebie.

Oprócz spawarek prezentowanych w tej kategorii expondo.pl zapewnia też dostęp do wielu innych urządzeń oraz akcesoriów niezbędnych podczas spawania. Polecamy między innymi przecinarki plazmowe oraz ergonomiczne maski spawalnicze. Odwiedź naszą stronę, zapoznaj się z produktami i dołącz do rzeszy zadowolonych klientów. Zapraszamy!

Wydajne spawarki TIG AC/DC – expondo.pl

Towar zgrupowany w tej kategorii to wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia spawalnicze oparte na technologii MOSFeT. Tego typu sprzęt charakteryzuje się wysoką wydajnością, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich rozmiarów oraz masy. Spawarki TIG AC/DC oferują sprawność na poziomie 93% oraz stabilny prąd spawania. W praktyce zapewnia to precyzyjną spoinę.

Proste i intuicyjne sterowanie jest zasługą czytelnego panelu sterowniczego, w który wyposażone są prezentowane tu spawarki inwertorowe. Obsługa trybów TIG AC, TIG DC, umożliwia spajanie stali, stal nierdzewnej i metali kolorowych m.in. aluminium. Rozwiązania technologiczne, zastosowane przez niemieckich inżynierów docenione zostały przez wielu specjalistów, reprezentujących branżę spawalniczą.

Za pośrednictwem expondo.pl można nabyć też znakomitej jakości przewody spawalnicze, a także rozmaite produkty niezbędne do użytku w każdym profesjonalnym i amatorskim warsztacie. Decydując się na zakup, zyskujesz doskonałe narzędzia, które nie tylko usprawnią Twoja pracę, ale też będą stanowić realne wsparcie przez długie lata.

Spawarki TIG AC / DC marki Stamos – jakość za rozsądną cenę

Sprzęt znajdujący się w kategorii Spawarki TIG AC/DC dysponuje szeregiem użytecznych funkcji, które usprawniają proces spawania. Wśród nich zawarte są m.in. opcje HOT START, ARC-FORCE, ANTI-STICK czy też możliwość przełączenia się do pracy w trybie MMA. Urządzenia wyposażono w wydajne wentylatory służące do chłodzenia obudowy, zaś nad działaniem spawarek czuwają nowoczesne układy MOSFeT.

Wszystkie maszyny spawalnicze marki Stamos wykonano według surowych norm europejskich. Każdy egzemplarz, zanim trafił do sprzedaży, poddany został wielu badaniom oraz testom pod względem zgodności z CE oraz RoHS. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że kupując sprzęt za pośrednictwem expondo.pl (np. spawarki TIG AC/DC), otrzymają towar opatrzony odpowiednimi certyfikatami, gwarantującymi długą żywotność i wysoką jakość produktów.

Już dziś zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, gdzie proponujemy spawarki TIG AC/DC, ale również migomaty oraz akcesoria spawalnicze najwyższej jakości. Atutem w tym przypadku jest niemiecka precyzja, a także niska cena. Stając się naszym klientem możesz jedynie zyskać!