Fotografia

Zainspiruj się blogiem expondo

Fotografia to dla wielu nie tylko pasja, ale i sposób na życie. Ich głównym narzędziem pracy są różnego rodzaju aparaty. Jednak osoby zajmujące się profesjonalnym robieniem zdjęć sięgają też po praktyczne akcesoria. Dzięki nim zawodowcy i amatorzy są w stanie stworzyć odpowiednie warunki na planie zdjęciowym, a także bezpiecznie przetransportować cały sprzęt na sesje plenerowe. Wyposażenie fotograficzne wysokiej jakości znajdziesz w sklepie expondo.pl.

Niemiecka marka Singercon ma w swoim asortymencie produkty przeznaczone do robienia zdjęć. Dysponuje m.in. plecakami fotograficznymi, dzięki którym wygodnie przewieziesz aparaty i akcesoria. Zapoznaj się też z ofertą sprzętów optycznych dostępnych sklepie expondo.pl. Zachęcamy do sprawdzenia naszych teleskopów, lornetek oraz noktowizorów.

Pojemne plecaki fotograficzne Singercon

Jadąc w podróż lub na plenerową sesję zdjęciową poza aparatem potrzebujesz też najpotrzebniejsze sprzęty fotograficzne. Jednak obiektywy i inne delikatne akcesoria można łatwo uszkodzić, jeśli są źle zabezpieczone. Dlatego projektanci marki Singercon dołożyli wszelkich starań, aby plecaki producenta skutecznie chroniły swoją zawartość. W zależności od Twoich potrzeb masz do wyboru modele mieszczące nawet dwa aparaty, laptopa, kilka obiektywów i nie tylko. Za sprawą wykonania z mocnego poliestru wytrzymują one obciążenie do 30 kg.

Wewnątrz każdego plecaka fotograficznego umieszczono specjalne przegródki. Ich grube ścianki pochłaniają większość wstrząsów. Wielkość komór jest dostosowana do rozmiarów danego akcesorium, więc każdy obiektyw ma wydzielone miejsce dla siebie. Dodatkowym zabezpieczeniem są paski z rzepami, którymi przypniesz sprzęt. Unikniesz w ten sposób wypadnięcia elementów. Wybrane modele posiadają też specjalne kieszonki na zapasowe baterie czy ładowarki. Statywy możesz przymocować paskami znajdującymi się na zewnątrz toreb. Dysponujemy też produktami z wszytymi przewodami USB, do których podepniesz powerbanki w celu naładowania baterii aparatu czy telefonu.

Wygodne plecaki na aparaty i akcesoria fotograficzne

Projektując plecaki na aparaty, poza pojemnością, wzięto też pod uwagę wygodę użytkowania. Dlatego ich design jest przystosowany do naturalnego kształtu pleców. Szelki można swobodnie regulować, dzięki czemu dopasujesz je do użytkownika. W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz modele z pojedynczą oraz dwoma szelkami. Ponadto zastosowano też paski piersiowe i dolne odpowiadające za właściwe rozłożenie ciężaru. Pozwala to zminimalizować ryzyko szybkiego pojawienia się bólu pleców.

W najważniejszych miejscach plecaków fotograficznych (m.in. na szelkach) umieszczono specjalne perforowane powierzchnie. Ich struktura ułatwia przepływ powietrza oraz ciepła podczas noszenia. Wpływa to dodatkowo na wygodne użytkowanie produktu.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego sprzętu fotograficznego i wybierz plecaki na aparaty marki Singercon. Dzięki nim nie musisz się martwić o swoje obiektywy i nie tylko w czasie podróży. Złóż zamówienie już dziś!