Lornetki

Zainspiruj się blogiem expondo

Lornetki stanowią świetne akcesorium dla miłośników podróży i dzikiej przyrody. Dzięki nim będziesz w stanie podziwiać malownicze krajobrazy, a także obserwować ptaki czy leśne zwierzęta. Posłużą nawet do oglądania Księżyca i innych ciał niebieskich. Wybierając lornetkę dla siebie, warto poszukać produktu zapewniającego jak najlepszy obraz. Gdzie taki znajdziesz? W sklepie expondo.pl!

W oficjalnym salonie niemieckiej marki Uniprodo masz do dyspozycji sprzęt optyczny wysokiej klasy. Oferujemy wodoszczelne lornetki idealnie sprawdzające się podczas dalekich podróży. Producent przygotował również noktowizory umożliwiające dostrzeżenie obiektów w nocy. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi teleskopami, mikroskopami oraz akcesoriami fotograficznymi.

Wodoszczelne lornetki dla hobbystów marki Uniprodo

Doskonała jakość obrazu to najważniejszy aspekt przy wyborze lornetki dla siebie. W tym celu projektanci marki Uniprodo zadbali o parametry zapewniające jak najlepsze efekty. Produkty dostępne w tej kategorii wyróżniają się m.in. kątami pola widzenia dopasowanymi do konstrukcji danego modelu. Ponadto wewnątrz lornetek zastosowano punkty skupienia pełniące funkcje centralnych systemów ostrości. Dzięki temu masz pewność, że obserwowany obiekt będzie dobrze widoczny nawet po przybliżeniu. W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz modele o różnym zakresie powiększenia (nawet 10-krotnym). W zależności od Twoich potrzeb do wyboru masz też lornetki z obiektywami o średnicy do 56 mm.

Niektóre produkty wyposażono w szkła pryzmatyczne BAK4. Wpływają one znacząco na poprawę ostrości podczas obserwacji. Ponadto dają możliwość niezależnej regulacji każdego z okularów. Z kolei lornetki z pryzmatem typu PORRO zwiększają jasność widocznego obrazu. W celu uniknięcia refleksów światła część modeli wyposażono w soczewki z powłokami o niskiej dyspersji.

Prezentowane sprzęty optyczne posiadają gumowe obudowy. Chronią one delikatne wnętrze przed uszkodzeniem i wstrząsami. Cechują się także wodoszczelnością, co umożliwia korzystanie z lornetek nawet podczas deszczu czy mgły. Nie musisz się więc martwić o to, że wilgoć osiądzie na wewnętrznej stronie soczewek. Ponadto produkty dostarczane są z etui do wygodnego i bezpiecznego przenoszenia.

Noktowizory myśliwskie i survivalowe Uniprodo

Dla miłośników wypadów survivalowych czy nocnych polowań marka Uniprodo stworzyła praktyczne noktowizory. Stanowią one również świetne wyposażenie stróżówki. W urządzeniach zastosowano duże przysłony pozwalające na wychwycenie większej ilości światła. Wpływa to na doskonałą widoczność obiektów po zmroku. Ponadto zastosowano kilkustopniowe przełączniki podczerwieni do obserwacji w monochromii. Z kolei możliwość przybliżenia pozwala dostrzec nawet oddalone widoki.

Wysoka jakość obrazu to zasługa nowoczesnych czujników CMOS przetwarzających uzyskane dane. Dzięki temu filmy i zdjęcia cechują się doskonałą rozdzielczością. Wyświetlisz je za sprawą wbudowanych ekranów LCD. Istnieje też możliwość przesłania plików za pośrednictwem przewodu USB lub zapisania ich na karcie microSD. Wybrane modele noktowizorów posiadają też gniazda AV do podłączenia sprzętu do zewnętrznego ekranu.

Wybierz lornetki oraz noktowizory marki Uniprodo i ciesz się niezapomnianymi widokami podczas swoich podróży. Przekonaj się o wysokiej jakości oferowanych sprzętów już dziś. Nie czekaj i złóż zamówienie!