Monitoring

Zainspiruj się blogiem expondo

Do właściwej ochrony domu czy firmy przed kradzieżą potrzebujesz urządzeń, które odstraszą oraz pomogą zidentyfikować złodzieja. W tym celu marka Stamony zaprojektowała wysokiej jakości sprzęty do monitorowania otoczenia. Dzięki nim poczujesz się bezpieczniej, a włamywacze będą omijać Twoją posiadłość szerokim łukiem.

W tej kategorii znajdziesz m.in. fotopułapki służące do robienia zdjęć i kręcenia filmów o dużej rozdzielczości z ukrycia. Sprawdzą się nie tylko do ochrony domów, ale i obserwowania leśnych zwierząt. Poznaj też szereg akcesoriów dopasowanych do tych kamer. Sklep expondo.pl w swoim asortymencie ma również inne produkty marki Stamony. Sprawdź solidne skrzynki na klucze oraz sejfy do przechowywania drogocennych przedmiotów.

Profesjonalne fotopułapki do ochrony domu

Za pomocą fotopułapek Stamony będziesz w stanie przyłapać złodzieja na gorącym uczynku, a także obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Urządzenia przystosowano bowiem do robienia zdjęć i filmów w wysokiej jakości. Doskonała rozdzielczość to zasługa nowoczesnych czujników obrazu CMOS, które cechują się dużą liczbą megapikseli. Ponadto kamery posiadają diody LED na podczerwień. Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiednich warunków do fotografowania po zmroku. Dzięki temu zdjęcia i filmy wykonane w nocy są bardzo ostre. Za ochronę podzespołów przed wodą, kurzem i innymi czynnikami odpowiadają solidne obudowy.

Kamery leśne Stamony wyposażono w czułe sensory ruchu. Ich zasięg wynosi nawet 20 m, a pole widzenia – 120°. W momencie, gdy czujnik wykryje ruch, uruchamia on spust migawki kamery. Potrzebuje na to jedynie 0,3 s, więc masz pewność, że zdjęcie jest wykonane natychmiast. W zależności od modelu wszystkie dane są zapisywane na kartę SD lub wysyłane bezpośrednio na smartfona właściciela dzięki połączeniu z siecią 3G/LTE.

Parametry każdej z fotopułapek możesz zmieniać zgodnie z potrzebami. Ustawisz m.in. liczbę zdjęć, które aparat ma zrobić w chwili wykrycia ruchu. Zmienisz też rozdzielczość fotografii i filmów oraz czas ekspozycji. Aby ochronić dane przechowywane w kamerze, możesz ustalić 4-cyfrowy kod PIN. Do zmiany tych i innych ustawień użyjesz czytelnych wyświetlaczy LCD.

Akcesoria do fotopułapek marki Stamony

Poza fotopułapkami marka Stamony przygotowała również przydatne akcesoria dodatkowo podnoszące użyteczność urządzeń. Wśród nich znajdziesz m.in. panel solarny. Służy on do zasilania kamery za pomocą promieni słonecznych. Dzięki niemu nie będziesz już musiał ładować akumulatorów tradycyjnych metodami, więc zaoszczędzisz pieniądze i ochronisz środowisko. Sprzęt jest lekki, a zarazem odporny na warunki panujące na zewnątrz. Bez problemu zamontujesz go w wybranym miejscu tuż obok fotopułapki.

W tej kategorii znajdziesz też stalową obudowę do kamer. Stanowi ona dodatkową ochronę przed kradzieżą, a także ciekawskimi zwierzętami czy wandalami. Podczas projektowania akcesorium zadbano o to, aby obiektyw nie był zasłonięty. Do zamontowania skrzyneczki np. do pnia drzewa wykorzystasz dołączony pasek lub specjalne uchwyty. Kolory obudowy sprawiają, że trudną ją dostrzec, co stanowi zaletę podczas sprawdzania otoczenia.

Szukasz profesjonalnego sprzętu do monitorowania domu? Wybierz wysokiej jakości fotopułapki marki Stamony i zadbaj o bezpieczeństwo swojego majątku. Sprawdź też nasze bramy segmentowe i napędy, z którymi ochronisz swój garaż przed złodziejami.