W obniżonej cenie

Produkt: EX10080073

|

Model: BCCH-115D-90E

Okap kuchenny - 90 cm - 328,7 m³/h

619,00 zł 719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 719,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Imponująca wydajność pochłaniania 328,7 m³/h sprawia, że okap pozbędzie się z Twojej kuchni niechcianych zapachów
  • Najniższy hałas operacyjny – 64 dB przy najwyższym ustawieniu obrotów. Wiatraki będą dyskretnie pracować, nie zakłócając posiłków i rozmów oraz bez straty mocy
  • Oszczędność energii dzięki klasie efektywności energetycznej D. Oszczędza pieniądze i jest przyjazna środowisku
  • Okap 90 cm – idealny do małych i średnich kuchni!
  • Dwie diody LED (2 x 25 W) do jasnego oświetlenia kuchni

OPIS PRODUKTU

Okap kuchenny marki bredeco

Naścienny okap kuchenny marki bredeco stworzony został z myślą o zastosowaniu w domowej kuchni. Dzięki swej wydajności (do 328,7 m³ powietrza na godzinę) idealnie spełni swoje zadanie. Będzie więc atrakcyjny dla klientów, dla których istotna jest nie tylko korzystna cena, ale też wysoka jakość wykonania produktu.

Okap kuchenny - 90 cm – charakterystyka

Uniwersalność modelu BCCH-115D-90E to zasługa jego wymiarów. Szerokość 90 cm oraz regulowana pokrywa kanału w zakresie 535 – 855 mm sprawiają, że okap będzie stanowił idealne uzupełnienie każdej przestrzeni kuchennej, pasując do wszystkich kuchenek czteropalnikowych.

Łatwa obsługa okapu to kolejna z jego zalet. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków mechanicznych, którym uruchamisz lub zatrzymasz nawiew, wybierzesz jedną z trzech prędkości wentylatora (1550/1900/2150 obr./min), a także zapalisz lub zgasisz oświetlenie.

Energooszczędność modelu BCCH-115D-90E osiągnięto dzięki zastosowaniu oświetlenia LED (2 x 25 W). Jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie, gdyż świetlówki lub standardowe żarówki pobierają znacznie więcej prądu, a ponadto szybciej się przepalają, co wymusza częstszą ich wymianę.

Trwałość okapu od bredeco to zasługa materiałów, z których został stworzony. Obudowa ze stali nierdzewnej jest nie tylko odporna na korozję i trwałe uszkodzenia, ale też bardzo łatwo utrzymać ją w nienagannej czystości. Ponadto sprzęt wyposażono w trzy wymienne, aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe.

Prezentowany okap sprawdzi się w każdej domowej kuchni. Dzięki parametrom oraz jakości wykonania idealnie spełni swoją funkcję, skutecznie pochłaniając wszelkiego rodzaju opary powstałe podczas gotowania posiłków. Już dziś skorzystaj z wyjątkowej oferty oficjalnego sklepu marki bredeco stworzonej przez profesjonalistów dla Twojego domu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA