Wózki ze stali nierdzewnej

Zainspiruj się blogiem expondo

Wózek ze stali nierdzewnej to niezwykle praktyczny sprzęt. W opisywanej kategorii prezentujemy jego różne rodzaje. Znajdziesz tutaj m.in. trzy- i dwupółkowy wózek kelnerski, wózek na tace, wózek hotelowy na pościel. Dostępne modele marki Royal Catering, niezależnie od przeznaczenia sprawdzą się w regularnym, codziennym zastosowaniu nie tylko w gastronomii.

Tak jak wszystkie meble ze stali nierdzewnej wózki charakteryzują się bardzo trwałą konstrukcją. Wykorzystany materiał wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania, wgniecenia i otarcia. Przez długie lata pozostaje błyszczący, co nadaje mu eleganckiego i ponadczasowego wyglądu.

Wózki ze stali nierdzewnej na expondo.pl

Stal nierdzewna posiada gładką powierzchnię o niskiej porowatości. Właściwość ta sprawia, że powierzchnia wózka kelnerskiego lub dowolnego urządzenia marki Royal Catering (m.in. warnika do makaronu) jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Wystarczy użyć wody z dodatkiem łagodnego detergentu, aby usunąć zabrudzenia z tłuszczu, soków, wina oraz innych składników i produktów spożywczych. Ponadto materiał wykazuje biologiczną obojętność, a co za tym idzie, całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia.

Sklep expondo.pl proponuje pełną gamę solidnych artykułów ze stali nierdzewnej. Są one trwałe oraz praktyczne. Usprawniają pracę w całej branży HoReCa, a także miejscach użyteczności publicznej. Idealnie nadają się do transportu naczyń, tac gastronomicznych, pojemników GN, prania itd. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą!

Wózek ze stali nierdzewnej – solidność i funkcjonalność

Asortyment wózków ze stali nierdzewnej dostępny w tej kategorii obejmuje sprzęt, który nadaje się do różnych zastosowań. Są tutaj wózki kelnerskie do wygodnego transportowania naczyń, potraw i produktów spożywczych oraz specjalistyczne wózki przystosowane do pojemników GN, tac gastronomicznych. W ofercie znajdują się także wózki hotelowe przystosowane do higienicznego sortowania pościeli.

Wózki transportowe to uniwersalne wyposażenie nie tylko zaplecza kuchennego, ale również magazynu, sklepu, hurtowni, przeładowni oraz innych miejsc, gdzie transportuje się towary. Tego rodzaju wózki są składane, co umożliwia ich wygodne przechowywanie. Sprzęt nadaje się do samodzielnego montażu.

Sklep expondo.pl oferuje odmienne warianty wielkościowe prezentowanych artykułów. Podobnie jak regały ze stali nierdzewnej posiadają różną szerokość i liczbę blatów, wózki kelnerskie występują w wersjach z dwiema, trzema, czterema lub pięcioma półkami (zarówno płaskimi, jak i głębokimi). Wózki na pranie mają kilka rodzajów pojemności, a transportowe mieszczą pojemniki GN 2/1 oraz 1/1.

Strona internetowa expondo.pl to miejsce, w którym wielu profesjonalistów znajdzie coś dla siebie. Wózki ze stali nierdzewnej doceniło już wielu klientów, teraz Ty znajdź się pośród nich! Proponujemy zakup solidnego wyposażenia na długie lata w atrakcyjnej cenie.