Roboty kuchenne

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka bredeco proponuje sprzęt stworzony w oparciu o doświadczenie zawodowych kucharzy. Takie właśnie są roboty kuchenne – wydajne, proste w obsłudze i trwałe. Jeśli często wyrabiasz ciasta, ubijasz śmietanę czy białka do deserów, to prezentowane artykuły będą niezastąpione w Twoim gospodarstwie domowym. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Sklep expondo.pl, słynący z wyposażenia gastronomii z logo Royal Catering, oddaje w Twoje ręce produkty bredeco, które usatysfakcjonują amatorów gotowania o najwyższych wymaganiach. Asortyment marki obejmuje oprócz robotów kuchennych też m.in. kombiwary, wałkownice do ciasta i okapy kuchenne. Urządzenia charakteryzują się przemyślanym designem, pasującym nawet do niedużych kuchni.

Do czego służy planetarny robot kuchenny?

Robot kuchenny planetarny to sprzęt wyposażony w mieszadła obracające się wokół własnej osi, a dodatkowo wokół misy. Zastosowany system jest najskuteczniejszy w wyrabianiu ciasta – miesza bardzo szybko i dokładnie. Dlatego jeśli chcesz włożyć minimum wysiłku i czasu w przygotowanie pizzy, naleśników czy ciasta, zdecyduj się na robota planetarnego! Urządzenia marki bredeco dysponują sześcioma poziomami regulacji prędkości i funkcją puls, co sprawia, że idealnie dopasujesz je do swoich wymagań. Moc 1200 W przekłada się na dużą wydajność pracy.

Misa o pojemności 5 l pozwala jednorazowo obrabiać znaczną ilość ciasta, np. drożdżowego. Dodatkowo roboty kuchenne z asortymentu sklepu expondo.pl wyposażono w pokrywę z otworem umożliwiającym bezpieczne i wygodne dodawanie do misy składników oraz przypraw. Podobnie jak inne produkty marki bredeco także te charakteryzują się prostą, intuicyjną obsługą. Parametry ustawia się za pomocą poręcznego pokrętła.

Sprzęt dla profesjonalistów w Twoim domu – roboty kuchenne bredeco

Aby robot kuchenny mógł w pełnym zakresie spełniać swoje zadanie, nie wystarczy mu jedynie wysoka moc i regulowana prędkość obrotów. Jednakowo ważne są dodatkowe końcówki. Nasze produkty wyposażono w najbardziej praktyczne oraz najczęściej stosowane w kuchni: hak do zagniatania ciasta, mieszadło i trzepaczkę. Taki zestaw sprawia, że przygotujesz dania o idealnej konsystencji!

Jeśli szukasz sprzętu wielofunkcyjnego typu 2w1 albo nawet 3w1, zamów model składający się z miksera stojącego i blendera lub miksera, blendera oraz przystawki do mielenia mięsa. Dzbanek doskonale nadaje się do przyrządzania koktajli. Specjalne końcówki umożliwiają przygotowanie kiełbas i domowego makaronu. Jeśli gotowanie jest Twoim hobby, wszechstronny wariant robota kuchennego będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.