Fotele kosmetyczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Sprzęt marki Physa doskonale sprawdzi się w profesjonalnym salonie urody, w którym najbardziej liczy się samopoczucie osób korzystających z jego usług. Wyposażenie salonu kosmetycznego, w tym fotele kosmetyczne, umożliwia wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i makijaży w komfortowych warunkach zarówno dla klientów, jak i kosmetologów (zobacz: lupy kosmetyczne). Niezbędne, praktyczne elementy oraz dokładnie przemyślana kolorystyka sprawiają, że fotel kosmetyczny w elegancki sposób komponuje się z wnętrzem salonów SPA i gabinetów kosmetycznych.

Wyposażenie salonu kosmetycznego

Aby zagwarantować najwyższy komfort klientom, zadbano o wszystkie detale. Każdy fotel kosmetyczny jest starannie wykończony, posiada m.in. estetyczne szwy, a dogodne podparcie karku i głowy zapewnia odpowiednią pozycję. Fotele kosmetyczne Physa zaprojektowano tak, aby pracownicy gabinetów mieli dużą wygodę podczas ich użytkowania. Automatyczna regulacja, uchwyt na pilot zdalnego sterowania to niektóre z oferowanych udogodnień. Również z myślą o personelu fotele kosmetyczne pokryto ekologiczną skórą ‒ wodoodporną i łatwą w utrzymaniu czystości.

Profesjonalizm w branży związanej z pielęgnacją urody zapewniają nie tylko wykwalifikowani pracownicy, ale również odpowiednie fotele kosmetyczne. Marka Physa oferuje solidne, praktyczne i komfortowe w użyciu wyposażenie salonu kosmetycznego. Dostępny w naszym internetowym sklepie sprzęt (m.in. fotele kosmetyczne i łóżka do masażu) udowadnia, że istnieje harmonijne połączenie komfortu klientów z wygodą osób wykonujących zabiegi upiększające.

Fotel kosmetyczny jest jednym z podstawowych i najintensywniej użytkowanych mebli w każdym profesjonalnym salonie urody. Z tego powodu sprzęt kosmetyczny powinien wyróżniać się wytrzymałą konstrukcją, łatwością obsługi i wykorzystaniem trwałych materiałów. Wszystkie te kryteria spełniają fotele kosmetyczne marki Physa, występujące w kilku kolorach. Wybrane warianty posiadają maksymalne obciążenie wynoszące 200 kg. Ponadto są regulowane automatycznie, dzięki silnikom elektrycznym (niektóre modele wyposażono w pilot zdalnego sterowania). Każdy fotel kosmetyczny pokryto przyjemną w dotyku ekologiczną skórą. Z jej gładkiej powierzchni z łatwością usuwa się pozostałości np. wody i olejków, co sprawia, że wyposażenie salonu kosmetycznego jest nie tylko estetyczne, ale również higieniczne.

Fotele kosmetyczne Physa to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w codziennym, regularnym zastosowaniu jako wyposażenie salonu kosmetycznego i gabinetu odnowy biologicznej. Dzięki nim można w komfortowych warunkach przeprowadzać rozmaite zabiegi pielęgnacyjne całego ciała oraz robić makijaże. Niektóre fotele kosmetyczne posiadają otwór na twarz, pozwalający na wykonywanie masażu pleców. Przedstawione rozwiązanie zwiększa uniwersalność mebli. Wszystkie nasze urządzenia kosmetyczne (takie jak np. krzesło siodłowe czy biurko do manicure) charakteryzuje stabilność i solidne wykonanie.