Lampy kosmetyczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Lampy kosmetyczne w ofercie sklepu internetowego expondo.pl

Lampa kosmetyczna to jeden z podstawowych sprzętów w Twojej firmie niezależnie od tego, jakie wyposażenie do salonu kosmetycznego preferujesz. Jest niezbędna praktycznie podczas wszystkich czynności. Dobre oświetlenie gwarantuje precyzyjne wykonanie każdego zabiegu: począwszy od manualnego oczyszczania cery po manicure. Dobra lampa do salonu kosmetycznego musi jednak posiadać dodatkową funkcję – powiększanie. Takie właśnie modele oferuje sklep expondo.pl. Przekonaj się o skuteczności połączenia jasnego światła z lupą!

Jakie zastosowanie ma lampa kosmetyczna z lupą?

Dostępny w prezentowanej kategorii sprzęt to podstawa przede wszystkim w firmach branży beauty. Lampa kosmetyczna sprawdza się przede wszystkim w:

  • salonach urody,
  • studiach stylizacji rzęs i paznokci,
  • ośrodkach SPA & Wellness,
  • salonach tatuażu.


Istnieje jednak wiele innych czynności oprócz pielęgnacji i zdobienia ciała, w których niezbędne jest mocne oświetlenie z powiększeniem (np. 5 dioptrii). Dlatego z lampy stanowiskowej także korzysta się w:

  • serwisach elektronicznych i mechaniki precyzyjnej,
  • zakładach rzemieślniczych, np. złotniczych, zegarmistrzowskich i krawieckich,
  • czytelniach,
  • pracowniach hobbystycznych, np. modelarskich i rękodzieła artystycznego.


Widać więc, że lampa do salonu kosmetycznego to sprzęt uniwersalny i niezbędny w wielu różnych miejscach.

Lampa do rzęs

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem wymagającym niezwykłej precyzji i staranności. Niezależnie od tego, czy posługujesz się metodą 1:1, 2:1 czy 3:1, zawsze potrzebujesz dobrego oświetlenia. Lampa kosmetyczna powinna świecić jasnym, białym światłem, pozwalającym dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Jego źródłem są diody LED, które nie nagrzewają się. Jednoczesną zaletę tego rodzaju sprzętu kosmetycznego stanowi niska moc, co zapewnia oszczędność energii.

Nie bez znaczenia jest także konstrukcja lampy do salonu kosmetycznego. Powinna charakteryzować się solidnością i jednocześnie elastycznością. Regulowane ramię, którego nie musisz blokować w wybranej pozycji, umożliwia dopasowanie do zabiegu wykonywanego zarówno przy biurku, jak i na fotelu kosmetycznym. Wspomniane wymogi spełniają lampy dostępne w naszym sklepie.

Lampka kosmetyczna do brwi

Lampa kosmetyczna bezcieniowa , która równomiernie oświetla cały przedmiot, to podstawa w stylizacji oprawy oka. Oprócz rzęs chodzi oczywiście o brwi. Podczas regulacji, nakładania henny, makijażu permanentnego czy laminacji brwi nie możesz sobie pozwolić na brak dokładności wynikający z niedostatecznego oświetlenia. Dlatego lampa bezcieniowa z lupą to urządzenie, któremu zaufało bardzo wiele stylistek.

Stylizacja paznokci

Kolejne zabiegi, w których lampa kosmetyczna stanowi absolutny „must have”, wiążą się z pielęgnacją i zdobieniem paznokci. Także w tym przypadku ma zastosowanie lampa stanowiskowa do paznokci. Najczęściej wybiera się modele stawiane na biurku lub przykręcane do jego krawędzi. Z takim wyposażeniem komfortowo i dokładnie wykonasz każdy manicure. Aby podczas przeprowadzania zabiegów mieć zawsze wygodne miejsce pracy, zaopatrz się w krzesła siodłowe i hokery.

Lupa kosmetyczna marki physa: gwarancja jakości

Produkty z logo marki physa to sprawdzony sprzęt, który doceniono w wielu salonach urody i ośrodkach odnowy biologicznej. W naszej bogatej ofercie posiadamy m.in. fotele kosmetyczne, łóżka do masażu oraz specjalne biurka przeznaczone do manicure. Na stronie expondo.pl znajdziesz także odpowiadający Twoim potrzebom fotel do pedicure. Wymienione wyposażenie salonu wymaga jeszcze optymalnego oświetlenia. Zatem wybierając sprzęt do salony kosmetycznego, pamiętaj, że również lupa kosmetyczna nie może być przypadkowa. Stanowi ona konieczną inwestycję w Twojej firmie.

Dostępne w tej kategorii produkty łączą w sobie wydajność i solidność. Jasne, białe światło LED pozwala precyzyjnie i komfortowo dla wzroku wykonywać zabiegi. Z kolei stalowe ramię z możliwością regulacji sprawdzi się w wieloletnim użytkowaniu.

Zamów profesjonalną lampę do salonu kosmetycznego z bezpłatną dostawą

Niezależnie od tego, jaki fotel do salonu kosmetycznego czy biurko do manicure wybierzesz, lampa kosmetyczna będzie niezbędna w każdej aranżacji. W sklepie expondo.pl znajdziesz sprzęt kosmetyczny o nowoczesnym designie, który świetnie wkomponuje się we wnętrze i zapewni niezawodne oświetlenie. Zamów lampę do salonu kosmetycznego z bezpłatną dostawą na naszej stronie już dziś!

Has word2cleanhtml helped you? Word2cleanhtml is a free service and I'd like to keep it so. If you would like to say thanks, you can make a small contribution to the author of this site. Contribute whatever you feel this is worth to you. Most people give around 15€ 10€ PayPal - The safer, easier way to pay online! Report a bug home about api contact © 2007–2020 Olly Cope Python Web Development by Olly Cope Design and illustration by Aurore Lefevre Privacy