Produkt: EX10260312

|

Model: STAR_DESK_29

Biurko do biura duże - metalowe nogi - 140 x 73 cm

919,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obszerność – blat 140 x 73 cm z dwoma otworami na kable
  • Stabilność – solidna konstrukcja na stalowych nogach wytrzymuje obciążenie do 100 kg
  • Uniwersalność – do użytku w biurze lub w domu, do pisania, jako biurko komputerowe lub do celów hobbystycznych
  • Ochrona – plastikowe nakładki (PP) zapobiegają rysowaniu podłogi i zapewniają stabilność
  • Praktyczność – biurko można złożyć w kilku prostych krokach i jest łatwe w pielęgnacji

OPIS PRODUKTU

Biurko do biura oferuje miejsce na Twoje zadania

Przede wszystkim w biurze, ale też we własnych czterech ścianach: wszechstronne biurko marki Fromm & Starck to podstawa Twojej pracy. Oferuje miejsce na komputery, monitory, blok do rysowania lub inne potrzebne przybory. Funkcjonalny i neutralny design pasuje do każdego środowiska pracy. Wykorzystaj ponadczasowo nowoczesny stół z dużą powierzchnią roboczą do pisania, rękodzieła lub jako stolik komputerowy!

Praktyczne i eleganckie! Meble biurowe Fromm & Starck

Biurko pod komputer imponuje solidną i kompaktową konstrukcją, która może być obciążona do 100 kg. Stalowe nogi stołu oraz blat o grubości 27 mm tworzą stabilną podstawę dla całego Twojego sprzętu. Za pomocą instrukcji obsługi i materiałów montażowych biurko do biura można złożyć w mgnieniu oka.

Dzięki kompaktowym wymiarom 140 x 73 cm biurko komputerowe pasuje niemal wszędzie. Za sprawą subtelnego wzornictwa sprawdzi się praktycznie w każdym obiekcie. Biurko ma idealną wysokość do wygodnej pracy na blacie – 74,5 cm. Dwa okrągłe wycięcia na kable ułatwiają dyskretne rozłożenie urządzeń elektrycznych.

Powierzchnia do pisania wykonana jest z płyty wiórowej pokrytej melaminą i jest tak samo łatwa w pielęgnacji jak solidne stalowe nogi. Zastosowany materiał charakteryzuje się szczególną wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu możesz używać biurka przez wiele lat. Nakładki ochronne z tworzywa sztucznego (PP) nie tylko zapewniają bezpieczne ustawienie, ale także zapobiegają zarysowaniom podłogi.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie