Produkt: EX10260351

|

Model: STAR_DESK_44

Biurko industrialne czarne - metalowa rama - 120 x 60 cm

389,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – blat o wymiarach 120 x 60 cm o szerokim zastosowaniu
  • Stabilność – solidna konstrukcja na stalowych nogach o nośności do 60 kg
  • Uniwersalność – do użytku w biurze i w domu do pisania, realizacji pasji i jako biurko komputerowe
  • Bezpieczeństwo – plastikowe nakładki (PP) zapewniające stabilność i ochronę przed zarysowaniami podłogi
  • Prostota – biurko złożysz w kilku krokach i jest bardzo łatwe w pielęgnacji

OPIS PRODUKTU

Biurko industrialne z dużym blatem na Twoje zadania

Czy to w biurze, czy we własnych czterech ścianach: uniwersalne biurko marki Fromm & Starck to podstawa do wykonywania Twojej pracy. Postawisz na nim komputer, monitory, bloki do rysowania i wszystko to, czego potrzebujesz. Funkcjonalne biurko z metalową ramą upiększy każde wnętrze swoim subtelnym designem. Wybierz nowoczesny mebel z dużą powierzchnią roboczą i wykorzystaj go do pisania, rękodzieła lub jako biurko komputerowe!

Po prostu funkcjonalnie piękne! Meble biurowe od Fromm & Starck

Biurko komputerowe zachwyca solidną i kompaktową konstrukcją, którą obciążysz do 60 kg. Stalowe nogi i duży blat tworzą stabilną podstawę dla całego sprzętu. Za pomocą instrukcji obsługi i akcesoriów montażowych nowoczesne biurko do biura złożysz w mgnieniu oka.

Dzięki kompaktowym wymiarom 120 x 60 cm mebel zmieści się prawie wszędzie. Jego subtelny design wkomponujesz w niemal każdy styl umeblowania. Blat znajduje się na wysokości 70 cm, przez co idealnie nadaje się do wygodnej pracy. 

Czarny blat z płyt MDF pokryty jest warstwą PVC, dzięki czemu łatwo go wyczyścisz. Podobnie jak solidne stalowe nogi. Zastosowane materiały są szczególnie wytrzymałe. Oznacza to, że biurko posłuży Ci przez wiele lat. Nakładki ochronne z tworzywa sztucznego (PP) nie tylko zapewniają bezpieczną pozycję, ale również zapobiegają zarysowaniom podłogi.

DANE TECHNICZNE