Produkt: EX10260314

|

Model: STAR_DESK_31

Biurko narożne do biura duże - 160 x 120 cm

1749,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obszerność – duży blat narożny 160 x 120 cm z dwoma wycięciami na kable
  • Stabilność – solidna konstrukcja na stalowych nogach wytrzymuje obciążenie do 130 kg
  • Uniwersalność – do użytku w biurze lub w domu, do pisania, jako biurko komputerowe lub do celów hobbystycznych
  • Ochrona – plastikowe nakładki (PP) zapobiegają rysowaniu podłogi i zapewniają stabilność
  • Praktyczność – biurko można złożyć w kilku prostych krokach i jest łatwe w pielęgnacji

OPIS PRODUKTU

Biurko narożne oferuje miejsce na Twoje zadania

Przede wszystkim w biurze, ale też we własnych czterech ścianach: wszechstronne biurko narożne marki Fromm & Starck to podstawa Twojej pracy. Oferuje miejsce na komputery, monitory, blok do rysowania lub inne potrzebne przybory. Funkcjonalny i neutralny design pasuje do każdego środowiska pracy. Wykorzystaj ponadczasowo nowoczesny stół z dużą powierzchnią roboczą do pisania, rękodzieła lub jako stolik komputerowy!

Praktyczne i eleganckie! Meble biurowe Fromm & Starck

Biurko pod komputer imponuje solidną i kompaktową konstrukcją, która może być obciążona do 130 kg. Stalowe nogi stołu oraz blat o grubości 27 mm tworzą stabilną podstawę dla całego Twojego sprzętu. Za pomocą instrukcji obsługi i materiałów montażowych biurko można złożyć w mgnieniu oka.

Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym 160 x 120 cm biurko narożne pasuje niemal wszędzie. Za sprawą subtelnego wzornictwa sprawdzi się praktycznie w każdym obiekcie. Dzięki okładzinie biurko do komputera można również umieścić na środku pokoju. Zakrzywione wgłębienie ułatwia zmianę pozycji przy stole. Biurko do biura ma idealną wysokość do wygodnej pracy na blacie – 72 cm. Dwa okrągłe wycięcia na kable ułatwiają dyskretne rozłożenie urządzeń elektrycznych.

Powierzchnia do pisania wykonana jest z płyty wiórowej pokrytej melaminą i jest tak samo łatwa w pielęgnacji jak solidne stalowe nogi. Zastosowany materiał charakteryzuje się szczególną wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu możesz używać biurka narożnego przez wiele lat. Nakładki ochronne z tworzywa sztucznego (PP) nie tylko zapewniają bezpieczne ustawienie, ale także zapobiegają zarysowaniom podłogi.

DANE TECHNICZNE