Produkt: EX10260400

|

Model: STAR_ATFE_34

Stelaż pod biurko - 120 W - 80 kg - szary

1299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – duży zakres regulacji wysokości w zakresie 730-1230 mm
  • Wygoda – szybka i łatwa regulacja dzięki mocnemu silnikowi
  • Stabilność – stalowa konstrukcja malowana proszkowo może być obciążona do 80 kg
  • Praktyczność – konstrukcja i obsługa są intuicyjne, można zapisać i łatwo przywołać trzy ustawienia wysokości
  • Ergonomia – odpowiedni do różnych pozycji pracy, takich jak stojąca czy siedząca

OPIS PRODUKTU

Stelaż pod biurko z regulacją wysokości i mocnym silnikiem

Stelaż pod biurko z regulacją wysokości umożliwia elastyczną pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Mebel do siedzenia zmienia się w biurko stojące w ciągu kilku sekund i odwrotnie. Fromm & Starck oferuje ergonomiczne meble biurowe, dzięki którym można urozmaicić monotonne pozycje. W ten sposób unikniesz lub złagodzisz problemy zdrowotne spowodowane jednostajną pracą biurową.

Stelaż biurka z elektryczną regulacją wysokości do przyjaznej dla pleców pracy

Rama biurka o regulowanej wysokości może być dostosowana zarówno w pionie w zakresie 730-1230 mm, jak i na szerokość w przedziale 1000-1540 mm. Ustawisz wysokość za pomocą dwóch kolumn podnoszących cicho, delikatnie i szybko (31 mm/s). A wszystko to dzięki silnikowi o mocy 120 W. Jest sterowany intuicyjnie za pomocą panelu z wyświetlaczem LED. Dzięki funkcji pamięci możesz ustawić do trzech wartości wysokości i przywołać je w razie potrzeby za naciśnięciem przycisku. Dodatkowo rama biurka z regulacją wysokości posiada timer (0,5-2 h) z brzęczykiem przypominającym o przerwie lub zmianie pozycji.

Dzięki specjalnej konstrukcji i wykonaniu ze stali malowanej proszkowo stelaż biurka z regulacją wysokości jest wytrzymały oraz trwały. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się ramy, poprawiają stabilność i zabezpieczają podłogę przed zarysowaniami. Ochrona przed przeciążeniem i przegrzaniem silnika zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo.

Uwaga: to jest stelaż pod biurko bez blatu. Blat nie jest częścią zestawu i należy go zamówić osobno. Do tego modelu pasują wszystkie blaty o wymiarach w zakresie 1100 - 2200 x 700 - 1000 mm.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie