Produkt: EX10230219

|

Model: GR-MG112

Ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg

349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – doskonałe wsparcie treningowe do ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce, wiosłowanie hantlami, pullover, przysiady czy pompki
  • Elastyczność – siedzisko i oparcie są regulowane, można je dostosować do różnych ćwiczeń
  • Solidność – ławka skośna wytrzymuje ciężar użytkownika do 100 kg
  • Bezpieczeństwo – antypoślizgowe wykończenia zapewniają pewny chwyt, a oddychające poduszki gwarantują optymalne dopasowanie do pleców i ramion
  • Łatwy montaż – dzięki dołączonym akcesoriom i szczegółowej instrukcji

OPIS PRODUKTU

Idealnie wytrenowana górna część ciała z ławką treningową o obciążeniu 100 kg

Ławka treningowa od Gymrex to wszechstronna pomoc w treningu dla mięśni całej górnej części ciała. Dzięki opcjom regulacji i uchwytom do pompek wyściełana ławeczka treningowa jest idealnym wsparciem do ćwiczeń, takich jak wyciskanie na ławce, wiosłowanie hantlami, przeciąganie się, przysiady lub pompki. Ławka do ćwiczeń pozwala skutecznie i delikatnie wzmocnić klatkę piersiową, ramiona, brzuch, triceps i biceps. Sprzęt jest idealny dla początkujących i profesjonalistów, a także w każdej domowej siłowni!

Kondycja i zdrowie z efektywnym treningiem siłowym na wielofunkcyjnej ławce do ćwiczeń od Gymrex

Konstrukcja ławeczki do ćwiczeń klatki piersiowej zapewnia Ci niewiarygodną różnorodność treningu. Umożliwia zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom szybką budowę mięśni. Dzięki różnym kątom regulacji dużego oparcia 305 x 868 mm (0-90°) ławka treningowa jest idealna do wielu ćwiczeń z użyciem sztangi, hantli lub sztangielek. Podnóżki są idealne do przysiadów w różnych wariantach. 

Ciągła tapicerka siedziska i oparcia umożliwia idealne dopasowanie do ciała oraz komfortowy trening. Przekłada się to na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i zapobiega nieprawidłowym obciążeniom. Tapicerka ławki do ćwiczeń jest pokryta plastikiem, co czyni ją szczególnie higieniczną i łatwą do czyszczenia. Antypoślizgowa powłoka uchwytów zapewnia przyczepność i pewne trzymanie nawet podczas intensywnych sesji. Dzięki wymiarom 395 x 385 mm siedzisko gwarantuje wystarczającą przestrzeń do treningu.

Przy maksymalnym udźwigu 100 kg ławka treningowa jest wyjątkowo odporna. Oprócz stabilnej konstrukcji zapewnia to wysokiej jakości stal. Wykonano z niej ramę sprzętu. Dzięki zawartym w zestawie akcesoriom montażowym oraz szczegółowej instrukcji ławkę można szybko rozstawić i wykorzystać do efektywnego treningu całej górnej partii ciała.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie