Produkt: EX10230247

|

Model: GR-TB 51

Wielofunkcyjna ławka treningowa - do 100 kg - regulowana

789,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Ładowność – maksymalny całkowity udźwig wynosi 100 kg
  • Wielofunkcyjność – nadaje się do licznych ćwiczeń na ręce i nogi
  • Regulacja – wysokość oparcia i stelażu pod obciążenie są regulowane
  • Praktyczność – idealna do użytku domowego
  • Trwałość – wytrzymała stalowa konstrukcja 

OPIS PRODUKTU

Wielofunkcyjna ławka do ćwiczeń w domu o udźwigu 100 kg

Trening całego ciała na jednym urządzeniu? Z wielofunkcyjną ławką treningową Gymrex to żaden problem. Kompleksowa ławka treningowa do domu łączy ze sobą kilka urządzeń fitness. W ten sposób tworzy idealne możliwości treningowe na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.

Indywidualnie regulowana ławka treningowa

Dostosuj sprzęt do swoich potrzeb. Oparcie uregulujesz w 3 pozycjach pod kątem 167-150°.

Ławeczka treningowa łączy w sobie zalety ławki płaskiej i skośnej. Pozwala to wykonywać wiele różnych ćwiczeń na różne partie ciała. Podstawowym wymogiem dla silnych mięśni są standardowe ćwiczenia, takie jak wyciskanie na ławce czy napinanie bicepsa. Wielofunkcyjna ławka treningowa jest idealna do ćwiczeń na klatkę piersiową. Trenujesz z maksymalnie 30 kg na stronę na uchwytach. Ciężary nie wchodzą w zakres dostawy. 

Siedzisko i oparcie ławki treningowej o wielkości 290 x 300 mm są wygodnie wyściełane i pokryte tworzywem sztucznym. Tapicerka jest trwała oraz łatwa w pielęgnacji. Ramę ławki treningowej wykonano z wytrzymałej stali. Sprzęt może zatem wytrzymać obciążenie do 100 kg. Zwróć uwagę na swoją wagę ciała plus wagę wszelkich hantli! Wielofunkcyjną ławkę treningową indywidualnie wyregulujesz w zaledwie kilku prostych krokach.

DANE TECHNICZNE