Produkt: EX10230246

|

Model: GR-MG80

Rowerek eliptyczny - do 110 kg - LCD - uchwyt na iPada

789,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – ćwiczy mięśnie ramion, nóg, brzucha i tułowia
  • Regulacja – opór można indywidualnie regulować w 8 poziomach
  • Wytrzymałość – o nośności do 110 kg
  • Widoczność – wyświetlacz z następującymi funkcjami: obroty, prędkość, czas, dystans, kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa
  • Mobilność – dzięki niskiej wadze i kółkom transportowym

OPIS PRODUKTU

Trening nieobciążający stawów z rowerkiem eliptycznym o nośności do 110 kg

Sport i zdrowie stają się coraz ważniejsze w naszym życiu – zarówno dla zachowania równowagi, jak i dla profilaktyki. Ze stabilnym rowerkiem eliptycznym marki Gymrex, eksperta w dziedzinie treningu wytrzymałościowego, możesz wykonać efektywne ćwiczenia całego ciała. Przeprowadzisz trening ramion, nóg, brzucha i tułowia, wykorzystując niewiele przestrzeni. Przy regularnym stosowaniu ten nieobciążający stawów eliptyk zauważalnie poprawi Twoją kondycję i poczujesz się w pełni sił!

Wysokiej jakości rowery eliptyczne od Gymrex

Aby uzyskać optymalne wyniki w treningu wytrzymałościowym, wybierz odpowiedni opór na jednym z 8 poziomów. Na dużych i antypoślizgowych bieżnikach z zakrytymi uchwytami bez problemu ukończysz również długie sesje treningowe. Zrównoważona mechanika trenażera cardio zapewnia spokojną, przyjemną rotację i płynny trening.

Aby śledzić trening i postępy, rowerek eliptyczny został wyposażony w duży wyświetlacz LCD, na którym można wyraźnie odczytać liczbę obrotów, prędkość, czas, dystans, kalorie, tętno i procent tkanki tłuszczowej. Uchwyt na smartfon lub tablet pozwala czasowi szybciej płynąć, ponieważ zapewnia rozrywkę. Po treningu wygodnie odstawisz sprzęt na bok dzięki jego niewielkiej wadze i kółkom transportowym. Równie szybko przygotujesz go z powrotem na następną sesję treningową.

Dzięki wytrzymałym materiałom rower eliptyczny idealnie nadaje się nie tylko do własnych czterech ścian, ale także sprawdzi się na wyposażeniu w siłowniach, hotelach lub SPA. Wszystkie elementy nośne są wyjątkowo stabilne, co oznacza, że urządzenie treningowe wytrzymuje obciążenie do 110 kg.

Uwaga: do korzystania z wyświetlacza potrzebne są dwie baterie AA.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie