Liczba opinii: (11)

Rębak spalinowy - 6,5 KM - 80 mm

4829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Produkt : EX10090080

|

Model : HT-HECTOR 212T

Popularne produkty
Tyle osób obejrzało ten produkt:

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Ceny zawierają VAT

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

* Metody płatności mogą się różnic w zależności od kraju

  • Wydajność – mocny silnik benzynowy o mocy 6,5 KM i prędkości cięcia 2200 obr./min rozdrabnia gałęzie o średnicy do 80 mm 
  • Elastyczność – regulowany lej wyrzutowy z możliwością obrotu o 90°, duży lej napełniający zapewnia załadunek gałęzi bez wysiłku 
  • Wytrzymałość – zbiornik o pojemności 3,5 l umożliwia nieprzerwaną pracę przez ponad 2 godziny 
  • Stabilność – element nośny zapewnia stabilność solidnej konstrukcji stalowej 
  • Mobilność – dwa duże pompowane koła 

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


3.9

Na podstawie 11 opinii

2 lata temu Klient expondo

Coś zrobić!

Posiadamy szybko rosnące żywopłoty o długości około 100 m. W ciągu kilku lat zgromadziła się ogromna ilość wycinków, które teraz stopniowo siekam. Niszczarka działa szybko i rozdrabnia wszystko bez wysiłku. Najlepsze urządzenie! Pozytywne jest dla mnie również to, że zmiana pozycji nie wymaga wysiłku. Jasne zalecenie zakupu!

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Rębak do drewna HT-Hector 212T

Czekałem trzy tygodnie na dostawę, co oczywiście było uderzeniem w środkową pandemię wirusa koronowego. Po przybyciu na miejsce był to prosty montaż elementów za pomocą kluczy dostarczonych do pracy. Uzupełniłem olej silnikowy, zatankowałem benzynę, rębak uruchomił się po pierwszym przekręceniu kluczyka. Waży nieco ponad 80 kg, jest bardzo zwrotny dla JEDNEJ osoby. Przy 107Dba jest trochę głośno, podobnie jak nauszniki i oczywiście ochrona oczu. Od razu uruchomiłem rębak do pracy. Bardzo szybko wysłał dużą ilość ściętych jeżyn, wrzosów, żywopłotów itp. z mojego ogrodu do postaci bardzo łatwej do opanowania masy ściółki/odłamków, oczywiście stanowiącej jedynie ułamek pierwotnej objętości. Expondo twierdzi, że może obsłużyć średnicę do 80 mm. Nie osiągnąłem jeszcze tej średnicy, ale jak dotąd rębak poradził sobie ze wszystkim, co zostało do niego wprowadzone. Imponujące wykonanie, polecam!

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano mano_mano

Bardzo dobry produkt

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Doskonała niszczarka

Nie znałem tego sklepu, muszę przyznać, że byłem pod pozytywnym wrażeniem sprawności operatorów, dostępnych w każdej sprawie.Jeśli chodzi o produkt w tej cenie to nie można znaleźć nic ze stacyjką z kluczykiem jak również z naciągiem, ponadto produkt jest bardzo solidny, piękny i bardzo dobrze sieka, z pewnością polecam wszystkim, którzy chcą zainwestować swoje pieniądze w profesjonalny produkt.

Wyświetl oryginalną opinię

3 miesiące temu Klient expondo

TOP RĘBAKI

Niedawno kupiłem ten rębak od expondo. Zamawianie było łatwe, dostawa szybka, a urządzenie jest NAJLEPSZE. Opakowanie było pierwszej klasy, a montaż był łatwy. Rozdrabniacz ma dużą moc i bez problemu wyrywa nawet większe gałęzie z liśćmi! Dzięki temu siekanie staje się przyjemnością. :-)

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Klient expondo

Dobra maszyna

Po złożeniu bez trudności zrobiłem test na małych. Gałązki lauru i większe gałązki topoli ok. 5 cm, wykonanie dobre, zgodne z moimi oczekiwaniami.Do zobaczenia później w większych ilościach.

Wyświetl oryginalną opinię

7 miesięcy temu Opublikowano mano_mano

Używałem i spełnił moje oczekiwania. Materiał, łatwy w montażu. Dla gałęzi powyżej 50 mm D nie ma cudów. Bardzo zadowolony z tego zakupu.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano amazon

Rębak/mulczer ogrodowy Hillvert Hector 212T

Rębak/mulczer ogrodowy Hillvert Hector 212T – dostarczony w obiecanym terminie. Wygląda na solidną maszynę i wykonała wymagane od niej zadania – rozdrabnianie i mulczowanie dużych ilości redukowanych krzewów i żywopłotów wraz z mniejszymi, bardziej ulistnionymi sadzonkami. Zmniejszenie ilości 10 worków śmieci do 2 dziennie. Ma masę (około 80 kg) i konstrukcję (opony wypełnione powietrzem), dzięki czemu można ją łatwo przenieść w dowolne miejsce. Wraz z maszyną dostarczono instrukcje bezpieczeństwa, ale początkowo w dostawie brakowało podstawowych instrukcji montażu i obsługi. Jednak po nawiązaniu kontaktu z odpowiednim działem expondo zostały one łatwo dostarczone. Expondo zależało nam na tym, aby obsługa, którą od nich otrzymaliśmy, była zadowalająca, a po rozwiązaniu tego początkowego problemu wszystko było w porządku. Zapewnili nas, że w przyszłości do każdej przesyłki będzie dołączona instrukcja montażu i obsługi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z maszyny.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Klient expondo

Na pierwszy rzut oka całkiem nieźle zrobione

Łatwy montaż, dobrze wykonane i solidne podwozie. Dobrze radzi sobie z małymi gałęziami, ale w ogóle nie jest w stanie kruszyć gałęzi o średnicy 80 mm, od 40 mm silnik już się gaśnie, a gałęzi o średnicy 50 mm silnik zatrzymuje się! Plastik zapobiegający rozpryskiwaniu kanału wlotowego jest zbyt sztywny i źle skonstruowany! (zamień na gumowe i długie paski, wydajniej! Smarowniczki łożysk są źle umiejscowione, zwłaszcza po stronie zabezpieczającej pasek napędowy, obróć o 90 stopni, aby smarowniczki były poziomo, łatwiej je smarować i lepiej chronić!

Odpowiedź od

Merci de nous le faire savoir.

Nous voulons toujours aider et améliorer, mais pour ce faire, nous avons besoin de votre soutien pour éviter que cela ne se reproduise à l'avenir.

Ensemble, nous y parviendrons.

Wyświetl oryginalną opinię

19 dni temu Klient expondo

Najgorszy nabytek w życiu! Nic nie działa, a jeśli to nie trwa długo. Obrzydliwy montaż z wadliwych części. To nie jest warte nawet 5 euro. Może mam szczęście, ale to fakt!

Wyświetl oryginalną opinię
Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
4.4
Ocena na TrustPilot
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty