Nowy

Produkt: EX10090588

|

Model: HT-COSTIGAN-2500

Solarny system nawadniania - 25 kroplowników - wąż 5 m

289,00 zł 339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 339,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – zapewnia wystarczającą ilość wody dziennie nawet 25 roślinom
  • Ekonomiczność – dzięki panelowi solarnemu 1.6 W potrzebuje jedynie dostępu do światła słonecznego
  • Wydajność – pompa zasysa wodę z głębokości 2 m i podnosi ją na wysokość 3 m
  • Regulacja – wybierz optymalny czas trwania podlewania: 1 lub 5 minut/24 godz.; 2 lub 8 minut/48 godz.; 3 lub 12 min/72 godz.
  • Wygoda – wąż o długości 5 m doprowadza wodę tam, gdzie jest potrzebna

OPIS PRODUKTU

System nawadniania kropelkowego dostarcza wodę dzięki sile słońca!

Nie masz przyłącza wody ani prądu, a chcesz skutecznie podlewać swoje rośliny? Dzięki solarnemu systemowi nawadniania od hillvert to dziecinnie proste! Jest zasilany przez panel słoneczny, który ładuje akumulator, gdy świeci słońce. Pompa pobiera wodę z pojemnika, takiego jak beczka na deszczówkę. Musisz tylko upewnić się, że zawsze jest wypełniony wystarczającą ilością wody. A co najlepsze: podlewanie działa w pełni automatycznie.

Woda dla nawet 25 roślin. Z automatycznym nawadnianiem kropelkowym jest to możliwe!

Do węża 5 m za pomocą trójników włóż kroplowniki podlewające rośliny. Dzięki 25 kroplownikom z systemem nawadniania zaopatrzysz nawet 25 roślin. Przymocuj je do gleby za pomocą małych haczyków. Wprowadź pompę do zbiornika, z którego będziesz pobierać wodę do węża. Za pomocą panelu sterującego wybierz czas nawadniania: 1 lub 5 minut/24 godz.; 2 lub 8 minut/48 godz.; 3 lub 12 min/72 godz. Po naładowaniu akumulatora przez panel słoneczny nawadnianie odbywa się w pełni automatycznie zgodnie z wybranym czasem.

Pompa jest niezwykle wydajna i zasysa wodę ze zbiorników do 2 m głębokości. Na przykład, optymalnie wykorzystasz swoją deszczówkę z beczki na wodę. Jeśli ogród ma niewielkie spadki, to również nie stanowi to problemu. Pompa transportuje wodę do wysokości 3 m. Pompka zasilana jest akumulatorem ładowany przez panel solarny. W słoneczne dni potrzebuje on zaledwie 6-8 godz., aby się w pełni naładować. Przy czasie nawadniania wynoszącym 12 minut co 72 godziny, wystarczająca moc jest więc dostępna przez cały czas.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie