Wyposażenie hoteli

Coś poszło nie tak

Nie możemy znaleźć strony, której szukasz.

Radzimy poszukać produktu za pomocą powyższej wyszukiwarki.

LUB spróbuj poszukać produktów po poniższych kategoriach.

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl oferuje wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w użytku np. w hotelach, pensjonatach, hostelach, domach wczasowych oraz innych firmach prowadzących usługi noclegowe. Proponowany sprzęt charakteryzuje się zastosowaniem praktycznych rozwiązań, sprawiających, że pobyt gości jest bardziej komfortowy, a praca personelu łatwiejsza. Artykuły dostępne na naszej stronie zostały wykonane na podstawie starannie przemyślanych projektów i z solidnych materiałów.

Wielu profesjonalistów z branży HoReCa doceniło już wyposażenie marki Royal Catering, ponieważ zdaje ono egzamin w dużych hotelowych kuchniach, przedsiębiorstwach cateringowych oraz gospodarstwach agroturystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dedykowaną specjalnie hotelarstwu, w której znajdują się m.in. umywalki włączane kolanem, wózki na pranie i urządzenia do czyszczenia butów.

Solidność i trwałość

Nikogo nie trzeba przekonywać, że hotelarstwo jest branżą o szczególnych wymaganiach dotyczących trwałości wyposażenia. Przedmioty eksploatowane przez gości codziennie, w sposób regularny muszą odznaczać się podwyższoną odpornością na zużycie. Tę cechę posiadają produkty marek Royal Catering i Singercon. Wykonane z solidnych materiałów (w tym odpornej na korozję stali szlachetnej) pozwalają długo cieszyć się niezawodnością oraz estetycznym, klasycznym wyglądem. Dzięki uniwersalnemu designowi sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.

Jednym z praktycznych rozwiązań, które proponujemy, jest urządzenie do czyszczenia butów. Tego rodzaju maszyny doskonale zdają egzamin w miejscach, gdzie goście mogą wyczyścić obuwie np. przed uczestnictwem w bankiecie lub po spacerze. Pucybuty elektryczne zapewniają nie tylko usuwanie zabrudzeń, ale również pastowanie.

Prostota i higiena

Sklep expondo.pl proponuje produkty usprawniające codzienną pracę zawodowcom z różnych branż. Projektanci naszych artykułów rozumieją także potrzeby hotelarzy działających zarówno w małych, jak i dużych firmach. Jednymi z najbardziej docenionych sprzętów są wózki na pranie (do przewożenia ręczników, poszewek, firan) i wózki platformowe, idealne w transportowaniu np. pościeli, a także stojaki bagażowe. Wspomniane wyposażenie dobrze służy zachowaniu higieny oraz porządku w pokojach i łazienkach hotelowych.

Wszystkie urządzenia, a także akcesoria dostępne na naszej stronie internetowej doskonale sprawdzają się w profesjonalnym użytku. Jako sklep działający na rynku od wielu lat staramy się optymalnie dopasować asortyment do potrzeb klientów. Stale go rozwijamy poprzez np. rozbudowę oferty dla hotelarstwa oraz punktów spa & wellness.