Jajowary

Zainspiruj się blogiem expondo

Pośród wielu produktów zawartych w ofercie sklepu expondo.pl, znaleźć można m.in. nowoczesne jajowary. Urządzenia te są bardzo użyteczne w branży HoReCa, a sprawdzą się np. w bufetach, restauracjach, barach i firmach cateringowych. Maszyny do gotowania jajek marki Royal Catering charakteryzuje łatwość obsługi, niezawodność działania oraz niezwykle duża trwałość.

Klienci, którzy dokonali zakupu sprzętu gastronomicznego, korzystając naszej strony internetowej, nie tylko chwalą sobie jego wysoką jakość, ale również profesjonalizm obsługi i fachowość odpowiedzi udzielonych na zadawane pytania. Dużą popularnością cieszą się np. wydajne frytownice, efektowne fontanny czekoladowe, a także rewolucyjne urządzenia do gotowania sous vide.

Urządzenia do gotowania jajek – Royal Catering

Sprzęt prezentowany za pośrednictwem powyższej kategorii wyposażony został w najnowocześniejsze podzespoły. Efektywny element grzewczy błyskawicznie podgrzewa wodę do wskazanej temperatury. Automatyczny termostat utrzymuje jej wartość na określonym poziomie, zaś niezawodny bezpiecznik termiczny stanowi ochronę przed przegrzaniem się urządzenia.

Jajowary marki Royal Catering są bardzo łatwe w obsłudze. Dysponując plastikowym pokrętłem, umożliwiają precyzyjne określenie temperatury roboczej. O trwającym procesie nagrzewania informuje świecąca się lampka kontrolna, której wygaśnięcie oznacza, że osiągnięty został wymagany poziom ciepła.

Dostępne w sklepie expondo.pl urządzenia do gotowania jajek wykonano ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje się ona odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne i trwałe zabrudzenia. Ponadto nie wchodzi w reakcję z żywnością, przez co jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Z tego samego materiału wykonane zostały też inne produkty gastronomiczne Royal Catering np. stoły robocze, bemary i warniki do makaronu.

Jajowary Royal Catering idealne do każdego bufetu

Warniki do gotowania jaj są sprzętem, który pozwoli Twoim klientom na samodzielne przygotowanie posiłku. Wygodne uchwyty umożliwiają sprawne zanurzanie w wodzie i wyciąganie z niej jajek. Każdy z gości może więc kontrolować proces gotowania, uzyskując w ten sposób pożądany dla siebie rezultat (np. jajka na twardo lub na miękko).

W celu eliminacji ryzyka pomyłki, każdy z uchwytów oznaczony został innym kolorem. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik zawsze będzie wiedział, które jajko należy do niego. Jest to bardzo przydatne w momencie, gdy z urządzenia korzysta kilka osób o zróżnicowanych preferencjach kulinarnych.

Zapoznając się z ofertą jajowarów marki Royal Catering dostępnej na stronie sklepu expondo.pl, koniecznie sprawdź też inne kategorie sprzętu gastronomicznego. Wśród nich na pewno znajdziesz profesjonalne produkty, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie Twojej działalności w branży HoReCa. Sprawdź nasze urządzenia chłodnicze, sprzęt do obróbki mięsa i wędlin, a także wyposażenie baru.