W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10060743

|

Model: MSW-ACW2500

Klucz pneumatyczny - do ciężarówek - 2500 Nm

889,00 zł 979,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 979,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moment obrotowy 2500 Nm oraz do 3200 obr./min
  • Wygodna regulacja – możliwość wyboru kierunku oraz prędkości obrotów
  • Prosta obsługa – wlot umieszczony z boku urządzenia
  • Trwałość ­– solidna obudowa z aluminium malowanego proszkowo
  • Praktyczne akcesoria – dodatkowe elementy (m.in. klucz imbusowy, butelka na olej) w profilowanej walizce

OPIS PRODUKTU

Klucz pneumatyczny do kół - 2500 Nm

Wysokiej klasy klucz pneumatyczny od MSW służy do naprawy oraz serwisowania (np. odkręcania kół) samochodów ciężarowych, autobusów, traktorów i innego rodzaju sprzętu ciężkiego. Jego świetne parametry techniczne docenią mechanicy, rolnicy, a także profesjonaliści z firm przewozowych i spedycyjnych lub zakładów przemysłowych. Wygodny w obsłudze model MSW-ATW2500 znajdzie również zastosowanie w przydomowym warsztacie.

Klucz udarowy marki MSW – opis

Niezwykle wysoki moment obrotowy 2500 Nm osiągnięto poprzez zastosowanie mechanizmu udarowego składającego się z młotka pierścieniowego. Dzięki temu klucz osiąga prędkość do 3200 obr./min, co przekłada się na szybkie odkręcanie lub przykręcanie śrub kół samochodowych.

Regulacja parametrów umożliwia ich dopasowanie do rodzaju wykonywanego zadania. Przełącznikiem zmienisz kierunek obrotów (zgodnie lub przeciwnie do obrotu wskazówek zegara). Klucz posiada również 3 stopnie prędkości do wyboru: niski, średni oraz wysoki.

Wygodną obsługę zapewniają optymalnie umiejscowione przyciski pozwalające kontrolować parametry w czasie pracy. Wylot umieszczono z boku modelu MSW-ATW2500, aby podmuch powietrza nie przeszkadzał obsługującemu. Ergonomiczny uchwyt oraz mocowana, dodatkowa rączka ułatwiają manewrowanie narzędziem. Trwała obudowa z aluminium cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a warstwa farby chroni ją przed korozją.

Praktyczne akcesoria oferowane z kluczem pneumatycznym sprawiają, że jest on gotowy do użycia natychmiast po dostawie. Komplet obejmuje złącze 1/2”, 2 nasadki (32 i 33 mm), klucz imbusowy, śruby do montowania, podkładki sprężynowe oraz butelkę na olej. Zestaw zapakowano w poręczną walizkę, ułatwiającą przenoszenie. Gdy nie używasz sprzętu, możesz umieścić neseser pod siedzeniem, dzięki czemu nie będzie zajmował miejsca w aucie.

Narzędzie pneumatyczne marki MSW okaże się nieocenionym wyposażeniem przede wszystkim warsztatów samochodowych, ale sprawdzi się też w rolnictwie lub przedsiębiorstwach transportowych. Model MSW-ATW2500 łączy w sobie wysoką jakość z wygodą i funkcjonalnością.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

29.05.2022

Fungerar mycket bra men är direkt livsfarlig med ”avtryckaren” på utsidan av handtaget.